1. Ana Sayfa
  2. Sinema-Dizi
  3. Azizler Dizi Konusu-Azizler Dizi Oyuncuları

Azizler Dizi Konusu-Azizler Dizi Oyuncuları

Azizler dizi konusu, azizler dizi oyuncuları, netflix azizler dizisi, azizler dizisi, azizler dizisi konusu ve oyuncuları vb.. dizi makaleleri için aliskanlik.com

Azizler Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Başrollerinde ünlü oyuncu Haluk Bilginer’in yer alacağı Azizler dizisi de 8 Ocak 2021 tarihinden itibaren tüm dünya ile aynı anda Netflix platformu üzerinden Türk izleyicilerin karşısına çıkacaktır. Netflix azizler dizisi konusu ve oyuncuları hakkında merak ettiğiniz tüm detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Azizler Dizi Oyuncuları;

  • Haluk Bilginer,
  • Engin Günaydın,
  • Binnur Kaya,
  • Öner Erkan,
  • Fatih Artman,

İrem Sak gibi ünlü isimlerin başrollerde yer alacağı bu dizinin çok yakın zamanda karşımızda olacak olması izleyicilerin film hakkında meraklarının giderek artmasına neden olmaktadır.

Azizler Dizi konusu;

Gençlik yıllarında son derece zorlu günler geçiren Aziz’in özellikle de hayatının sonlarına doğru geçirdiği sıkıntılı günler onun kendisi ile ilgili yeni bir karar almasına neden olmaktadır. Son zamanlarda yaşadığı bu sıkıntılı günleri atlatmak adına çok radikal kararlar almak zorunda olan Aziz’in vereceği amansız mücadele film de yer almaktadır.

Özellikle de uzun zamandır çalışmak zorunda olduğu ancak bir türlü istemediği işinden ayrılmak ve çocukluk hayali olan işi yapmak isteyen Aziz’in nasıl bir karar vereceği merak edilmektedir. İş dışında 4 yıllık bir beraberlik sürdürdüğü sevgilisi ile de yolun sonuna geldiğini düşünen Aziz artık kendine vakit ayırmak için çok ciddi bir karar alma aşamasında yer almaktadır.

Bu kadar büyük bir sıkıntının içerisinde olan Aziz’in hayatının fırsatı bir anda karşısına gelmektedir. Ancak bu kararı hayata geçirmek için çok ciddi bir yalan söylemek zorunda olacak olan Aziz’in hayatının geri kalanını istediği gibi yaşaması için bu yalanı son derece kusursuz bir şekilde söylemesi gerekmektedir. Aziz için son derece kritik olan bu yalan bakalım Aziz’in nasıl bir ruh haline bürüneceğini gösterecektir. Azizler dizisi konusu ve oyuncuları ile tam bir baş yapıt olacağa benziyor.

Yorum Yap

Yorum Yap