Hileli Oyun Nasıl İndirilir

Hileli Oyun Nasıl İndirilir İnsanların zamanlarını doldurmaları ve bu zamanları eğlenceli bir şekilde geçirme ihtiyaçları neticesinde eğlence sektöründe büyük bir gelişim gözlemlenmiştir. Eğlence sektörünün büyük bir parçası olarak da ilk göze çarpan bilgisayar video oyunlarıdır.

Hileli Oyun Nasıl İndirilir

Bilindiği üzere video oyun yapımcıları çeşitli platformlarda oyunlarını sergilemektedirler. Bu platformlar aracılığıyla müşteri olarak oyunları para karşılığı satın alabilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Fakat hileli bir şekilde bu oyunları nasıl indirebilirsiniz? Bu mümkün müdür? Evet, mümkündür. Peki, nasıl oluyor da oyunları hileli indirebiliyoruz?

Hileli Oyunlara Nasıl Ulaşılır?

Çeşitli internet siteleri oyunların ”crack” adı verilen dosyalarını çıkararak oyunların şifrelerini ve güvenliklerini kırmaktadırlar. Güvenliği kırılan oyunları da internet sitelerinde kullanıcılara sunmaktadırlar. Fakat dikkat edinilmeli ki bu durum kullanıcı olarak size zarar verebilir. Oyun adı altında kullanıcılara kötü kullanıma yol açabilecek dosyalar kullanıcıların bilgisayarlarına indirilebilir. Hileli Oyun Nasıl İndirilir Bu sayede kullanıcının cihazdaki kayıtlı banka bilgileri dahil çeşitli bilgilerine erişim sağlanabilir veya cihazı başka kötü emeller için izin almadan kullanabilir. Bu konuya dikkat etmek adına indirme işlemini gerçekleştireceğiniz siteye dikkat etmelisiniz. Oyun tekerlemesi ile faydalı zihin açıcı zaman geçirebilirsiniz.

Doğru siteyi bulduğunuzu düşündüğünüz zaman, oyunun dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Bu dosya RAR formatın da ya da başka sıkıştırılmış dosya formatında bilgisayarınıza indirilmiş olabilir. Onu açmalı ve yükleme işlemine geçmeniz gerekmektedir. Bu hileli oyunlar, ”APK” ya da ”mod” adı altında sistemlerde gözükebilir. Aldanılmasın hepsi legal yolla yayınlanmış oyunların güvenliğinin kırılarak elde edilmesiyle ortaya çıkmaktadır.

Hileli Oyunun Dosyasını İndirdikten Sonra Ne Yapmalıyım?

İndirdiğiniz oyunun dosyasını direkt olarak açamıyor olabilirsiniz. Bunun için dosyanın sıkıştırılmış halinden çıkartabilecek bir uygulamaya ihtiyacınız olacaktır. Bu uygulamalara örnek olarak ”RAR” veya ”DeamonTools” verilebilir. İki programı da resmi internet sitelerinden indirebilir ve ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Arzu ederseniz ekstra özelliklerinden faydalanmak adına VİP sürümlerini de satın alabilirsiniz. Fakat şu anki konumumuzda buna ihtiyaç yoktur. Bahsi geçen programların ücretsiz versiyonları da işimize yarayacaktır.

Programları sıkıştırılmış dosyaları açmak için kullanacağız. Yüklemek istediğimiz hileli oyunun sıkıştırılmış dosyasının üzerine gelerek sağ klik tıklamamız gerekmektedir. Ardından çıkan menüden ”Birlikte aç” seçeneğine tıklayarak yüklediğiniz programlardan birini seçmeniz gerekmektedir. Bu süreçten sonra programlar sizin adınıza sıkıştırılmış dosyayı açacak ve sizin yükleme işleminizi gerçekleştirmenize izin verecektir. Sıkıştırılmış dosya formundan normal forma gelen dosya içerisinden oyununuzu keyfinizce yükleyebilirsiniz.

Herhangi bir hata durumunda işlediğiniz adımları kontrol etmeniz ve buna rağmen hala sorun devam ediyorsa dosyanızın hasarlı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Hileli Oyun Nasıl İndirilir Emin olamadığınız durumlarda bir bilen kişiye danışmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu