Güneş İle İlgili Sözler-Güneş Sözleri

Güneş ile ilgili sözler, Güneş İle İlgili Sözler, güneş mesajları, güneşin doğuşu ile ilgili sözler, güneş açtı sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Güneş İle İlgili Sözler

Benim için güneş, senin tek bir gülümsemende saklıdır.

Sen yanımda olduğun sürece ben güneşin doğup doğmamasını bile umursamıyorum çünkü sen var olduğun sürece benim için her zaman bir güneş doğar.

Güneşe hem bizi ısıtması için ihtiyacımız vardır hem de kendimi bir yandan da ondan korumamız gereklidir. Bu tıpkı bazı dostluklar gibidir; hem onlara ihtiyacımız vardır hem de bize zarar vermemesi için kendimizi onlardan korumalıyızdır.

Güneşin olmadığı bir yerde insanın yaşamaya dair hiçbir umudu kalmaz çünkü güneş bizler için ciddi anlamda gerekli ve yaşamak için önemlidir.

güneş sözleri

Güneşin olduğu her yer ve güneşin kendini pırıl pırıl gösterdiği her yer aslında biraz da cennettir.

Güneşe karşı sırtımı dönmek ve güneşin bana yavaş yavaş ve usul usul dokunuşunu hissetmek aslında her şeyden çok ama çok daha güzeldir.

Eğer bir gün istediğim her şeyi yapma ve asla zarar görmeme imkanına sahip olur isem isteyeceğim tek şey güneşe doya doya sarılmak ve onu asla bırakmamaktır.

Güneş ile beraber olduğun ve güneşli her güne uyanmayı sanırım her şeyden çok daha fazla istiyorum çünkü bu, beni diğer her şeyden çok daha fazla mutlu ediyor.

Güneşin doğuşunu görmek demek her güne yeniden en güzel şekilde başlamak ve umut içinde yaşamak demektir.

Güneş doğdukça ve güneşin getirdiği tüm güzellikleri her gün yeniden ve bir daha sıkı sıkıya kucakladıkça umut ve ümit asla o insanı terk etmez.

Güneş ve güneşli olan tüm günler insanın içine inanılmaz bir yaşam aşkı ve güzel enerji veriyor işte tüm bunlar yüzünden ben yaz mevsimine aşığım.

Yaz mevsimi en ama en çok sevdiğim mevsimdir çünkü yaz mevsimi boyunca hava hep açık, bulutlar hep mavi, gökyüzü bembeyaz bulutlar kaplı ve her yer güneş ile beraber sıcacıktır.

Güneş Sözleri

güneş mesajları

Güneşin en güzel yanı hiç kimseyi ayırt etmeden herkese aynı şekilde davranması ve kocaman kocaman sarılıp herkesi mutlu etmek istemesidir.

Belki güneş kilometrelerce uzağımda ama onu her zaman en yakınımda hissettim, sen de tıpkı güneşim gibisin. Belki bazen aramıza çok uzun yollar ve mesafeler giriyor ama ben seni yine de her zaman hep yanımda hissediyorum.

Güneşin güzelliğin, insanı sarıp sarmalamasını ve o iyi gelen enerjini gerektiğinde güneşin çok az gözüktüğü ya da hiç olmadığı günlerde bile rahatlıkla hissedebilirsin.

Ne zaman güneş desem içim kıpır kıpır olur ve o güneşin tenime değeceği güzel yaz günlerini hayal etmeye başlarım.

Güneşli olan günler ve güneşin herkese ısrarla çok iyi geldiği o günler elbette ki yakındır.

Her ne kadar karanlık her tarafımızı sarmış olsa ve insan o karanlığın sonsuza dek esiri olacağını sansan bile elbet bir gün güneş doğar ve o karanlık geceler mazide kalır.

Güneşin olmadığı ve hiç doğmadığı o karanlık gecelerde bile insanı yaşama tutan ve içine hayat enerjisi dolduran şey güneşin bir gün muhakkak doğacak olduğuna inanmaktır.

Güneşin olduğu her yer benim cennetimdir ve güneşli olan her gün benim en güzel günümdür.

Ne zaman ki güneş batar, akşam olur ve karanlık sarar her yanımı işte o zaman benim de içimden bir şeyler tıpkı güneşin gidişi gibi onun peşi sıra gider.

Güneşli olan her gün tüm insanlar için aslında daha fazla keyif veren ve mutlu eden gündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu