Rüyada Çatlamak Görmek-Rüyada Zeminin Çökmesi

Rüyada çatlamak görmek, rüyada bastığın yerin çökmesi, rüyada zeminin çökmesi, rüyada yerin delindiğini görmek, rüyada elinde çatlak görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Çatlamak Görmek

Rüyada çatlamak görmek, kişinin uzun bir yolculuğa çıkması gerektiği olarak yorumlanır. Rüyada çatlamak gören kişi, isteğine bağlı olmaksızın mecburen yakın zaman içerisinde bir yolculuğa çıkacak ve bu yolculuk da ona birden fazla şey katacaktır.

Rüyada bastığın yerin çökmesi, kişinin kendi ile ilgili birtakım sorunları olduğu anlamına gelir. Özgüveniyle ya da kendi ile ilgili daha farklı birden fazla soruna sahip olan kişinin en sonunda kendi bedeni ile barışması ve de bu sorunlarını aşması olarak yorumlanır.

Rüyada Zemin Çökmesi

Rüyada zeminin çökmesi, kişinin ailesi ile ilgili sorunları olduğu ve aile bağlarının da sanılandan çok daha zayıf olduğu anlamına gelir. Yakın zamanda gösterilen çabalar sonucu ailevi bağlar daha da sağlamlaşacak ve kişi de bu süreçten sonra çok daha iyi hissedecektir.

Rüyada obruk oluşması, kişinin maddi olarak sıkıntılar çekeceği ve bu zor süreçleri atlatmak için de yakın çevresinden destek isteyeceği şeklinde yorumlanır. Emeğinin karşılığını alamadığını düşünen ya da çalıştığı iş yerinden beklediği geliri sağlayamayan kimsenin zor bir durumda kalması olarak yorumlanır.

Rüyada yerin delindiğini görmek, kişinin kendi kararlarını hatta yakın çevresinde olan ve de onu sevdiğini bildiği insanların dahi kararlarını sorguladığı bir döneme gireceğini işaret eder.

Rüyada Elinde Çatlak Görmek

Rüyada elinde çatlak görmek, kişinin yaşadığı süreçlerden sonra yıpranacağına ve de bu süreci uzun bir süre boyunca yaşayacağına işaret eder.

Rüyada asfaltın çöktüğünü görmek, kişinin kendisine zarar veren insanlardan ve de kötü alışkanlıklarından vazgeçeceğine delalet eder.

Rüyada yolun çöktüğünü görmek, kişinin geleceği ile ilgili ilerlemek istediği yolun kendisi için çok da hayırlı olmadığı anlamına gelir. Tam olarak kendisine sağlam bir yol seçmediği ve de ısrarla ilerlemek istediği yolda da bolca yorulacağı anlamlarını taşır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu