Bird Box Konusu-Bird Box Yorumları

Bird box konusu, bird box yorumları, bird box imdb puanı, bird box fragmanı, bird box fragmanı, bird box film türü, bird boxoyuncuları vb.. en güzel film yorumları alışkanlıkcom’da

Bird Box Konusu

“Bir yerimiz, yerleşkemiz var. Burada bir topluluğuz. Burası güvenli. Dışarıda kaç kişisiniz? Aranızda çocuk var mı? Lütfen sadece yukarıdaki adreslerden izleyiniz ve çocuklarla bunu başarabileceğinizi sanmıyorum.”

Film bu sözlerle başlıyor.

Ve hemen Bird box oyuncularından Malorie (Sandra Bullock)’un çocuklara söylediği, “Beni dinleyin. Bunu sadece bir kez söyleyeceğim. Şimdi bir yolculuğa çıkacağız ve çok zorlu olacak.” sözleri yer alıyor. Burada küçücük çocuklara yapmalarını istediği zor bir tembihte bulunuyor ve dışarı hızlıca çıkıp nehirde yol alırken 5 yıl öncesi gösterime giriyor.

Malorie ve Jessica (Sarah Paulson)’ın sıkıcı, gereksiz, argolu, bunaltıcı konuşmalarına şahit oluyoruz. Boş boş konuşmalara yer verilmiş. Malorie hamiledir. Daha sonra hastaneye giderler. Hastaneden çıkarken bir kadın, başını cama sürekli vurmaktadır. Malorie, Rusya’da yayılan virüsün oraya da geldiğini anlar ve hızlıca uzaklaşır. Arabayla giderken Jessica’ya da virüs bulaşır ve araba kaza yapar. İçinden çıkan Malorie, bir eve gidip sığınır. Sonra nehir sahnesi tekrar gelir. 6 saattir nehirdelerdir.

Bu şekilde bir bulundukları yeri, bir 5 yıl öncesini göstererek ilerler. En sonunda kurtulurlar.

Bird Box Yorumları

Konusu farklı; ama izleyiciyi etkileyecek bir şey yok. Bird Box film yorumlarında filmin bilim kurguyla alakası yok.  Peşlerinde olanın ne olduğu belirsiz. Yani peşlerinde ne var? Bence zaman kaybı.

Bird Box İmdb Puanı

Bird Box imdb puanı 10 üzerinden 6,7’dir.

Bird Box fragman videosunu Youtube’den izleyebilirsiniz.

Bird Box – 2018 yılında vizyona girmiş Korku ve Bilim Kurgu türünde bir filmdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu