Cinsel İlişkide Penis Boyutu Gerçekten Önemli mi?

Boyut mu Önemli Yoksa İşlevsellik mi? , Cinsel İlişkide Penis Boyutu Gerçekten Önemli mi?  Yıllardır erkekler için bir kabus sorusudur boyut mu yoksa işlevsellik mi sorusu. Bir çok erkeğin özgüvensiz hissetmesini sağlayan ve hatta bu yolda karşısına çıkan penis büyütme reklamını gördüğünde, şüpheye düşmesini sağlayan çaresiz bir durum. Peki gerçekten bu kadar önemli mi penis boyunun küçük veya büyük olması?

 Cinsel İlişkide Penis Boyutu Gerçekten Önemli mi?
Cinsel İlişkide Penis Boyutu Gerçekten Önemli mi?

Boyut mu Önemli Yoksa İşlevsellik mi?

Sorunun cevabı aslında kesinlikle hayır. Cinsel İlişkide Penis Boyutu Gerçekten Önemli mi?  Asıl önemli olansizin yatakta partnerinizi ne kadar anlamaya çalıştığınız. Kadınlar erkeğin aksine cinselliğe daha fazla duygusal açıdan baktığı için, küçük penisli ya da büyük penisli olmaktan ziyade erkekler kendilerini yatakta nelerden zevk aldığını öğrenmelerini beklerler.

Cinsel İlişkide Penis Boyutu Gerçekten Önemli mi?

Örnek vermek gerekirse yatakta erkeği tarafından öpülmeyi, vücuduna dokunulmasını seven bir kadın partnerinin bunu gerçekleştirip gerçekleştirrmediğini, onun penis boyutundan daha fazla önemser. Eğer siz partnerinizin ne istediğini umursamadan, yatağa girer girmez hemen sekse başlamak isterseniz, o zaman dünyanın en büyük penisine sahip olsanız dahi hiç bir anlam ifade etmeyecektir partneriniz için. Burada olması gereken, kadınların en çok arzuladığı şey olan romantizmi yatakta partnerinize verebilmektir ve bu da tamamen partnerinize yaşattığınız duygusallıkla alakalıdır.

Örneğin yatağa geçtiğiniz zaman hemen cinsel ilişkiye girmek yerine önce yanında uzanıp partnerinizin gözünün içine bakmak daha sonra onu dudaklarından yavaşca öpmeye başlayıp, kalçalarına dokunup sonrasında kulağına romantik sözler fısıldamak, partnerinizin sizin penis boyutuna bakmaksızın o duygusal yoğunluğu hissetmek için hazır olmasını sağlar. Bu yüzden bu konu hakkında düşünmeyi bırakıp partnerinizin sizden yatakda neler beklediğini bulmaya çalışmak sizin yararınıza olacaktır.

Peki Neden Boyutun Önemli Olduğu Algısına Kapılırız?

Bunun temel sebebi penis bir erkek organı olduğu için, onun ne kadar büyük olursa sizin de o kadar erkek olduğunuzu düşünmenizi sağlayan, küçüklükten başlatılan bir yanlış algıdır. Tabi bunda izlediğiniz por**lardaki erkek oyuncuların genelde büyük penislerle karşınıza çıkması ve sizin de bu yalan kurgunun gerçek hayatta da öyle olduğunu zannetmenizi sağlayan bir çok yanlış düşüncenin de etkisi var. Cinsel İlişkide Penis Boyutu Gerçekten Önemli mi?  Bilmelisiniz ki cinsellik gerçekte izlediğiniz por**lardaki gibi saçma kurgu ve düzenlemelere dayalı değil, bir duygu bütünleşmesidir.

İlgili Yazı : Çocuğa Cinsel Eğitim Kaç Yaşında Verilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu