Rüyada Bal Arısı Görmek-Rüyada Arı Isırması

Rüyada bal arısı görmek, rüyada arı öldürmek, rüyada arı ısırması görmek, rüyada arı kovanı görmek, rüyada bal görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

 • Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada bal arısı gören kişinin iş yaşamının verimli geçeceği, hayatına gelecek bolluğa ve zenginliğe yorulur. Rüya sahibinin ekonomik durumunun düzeleceği, her anlamda feraha kavuşacağı, hayatında hiçbir şeyin yokluğunu hissetmeyeceği, peşinden koştuğu şeyleri elde edeceği söylenir.

 • Rüyada Arı Görmek

Rüyada arı gören kişinin tüketiminin artacağı, maddi imkanlarının çoğalacağı, ekmeğinin artacağı, geçiminin rahat olacağı, kötü halinden eser kalmayacağı ve hayatında her şeyin iyi olacağı söylenir.  Rüya sahibinin zengin olacağı ve miras edineceği söylenir.

 • Rüyada Arı Sokması

Rüyasında arı soktuğunu gören kişinin kazanca ve paraya kavuşacağı, borçlarından kurtulacağı, düze ve feraha çıkacağı, daha iyi şartlarda yaşam süreceği söylenir.

 • Rüyada Arı Öldürmek

Rüyasında arı öldüren kişinin günaha gireceği, suç işleyeceği bu suçtan dolayı büyük pişmanlıklar yaşayacağı, kötü günler geçireceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin doğru adımlar atması gerektiği aksi takdirde büyük zarara uğrayacağı, kişinin kendine çeki düzen vermesi gerektiği şeklinde uyarı niteliğinde bir rüyadır.

 • Rüyada Arı Kovanı Görmek

Rüyasında arı kovanı gören kişinin kısmetle karşılaşacağı, onunla gönül ve fikir birliği edineceği, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına ve o kişiyle hayırlı bir karar alacağı söylenir.

 • Rüyada Arı ve Bal Görmek

Rüyasında arı ve bal gören kişinin rızkında fazlalık meydana geleceği söylenir. Rüyayı gören kişinin kendisine şans getirecek ve onu yeni kısmetlere ulaştıracak yollar bulacağı, refah içinde olacağı, iyi bir yaşama kavuşacağı, rahat şartlarda yaşayacağı söylenir. Kişinin hayırlara vesile olacak işler yaparak kazancının katlanacağı söylenir. Rüyasında bal arısı gören kişinin ticari hayatında hızlı ilerleyeceği söylenir.

 • Rüyada Bal Arısı Öldürmek

Rüyasında bal arısı öldüren kişinin hatası nedeniyle iş yaşamında büyük zararla uğrayacağına işaret eder. Bal arısı aynı zamanda kişinin yakın çevresinde çok sevdiği bir yakınının ölmesine işaret eder.

 • Rüyada Bal Arısı Sokması

Rüyasında bal arısı tarafından sokulduğunu gören kişinin yakın çevresinde dili zehirli olan birisinden zarar göreceğine işaret eder. İftiraya uğrayacağı, aklanmak için çok büyük sıkıntılar ve zorluklar çekeceği söylenir.

 • Rüyada Bal Arısı Kovanı Görmek

Rüyasında bal arısı kovanı gören kişinin aile içinde afiyette bir yaşam süreceği, zengin olacağı, hane halkının zenginliğinin artacağına işaret eder.

 • Rüyada Bal Görmek

Rüyasında görülen bal şansa ve kısmete yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında hayırlı işlerin var olacağı, bol helal kazanç elde edeceği, işlerinin rast gideceği, turnayı gözünden vuracağı söylenir.

 • Rüyada Bal Yemek

Rüyasında bal yiyen kişinin yakın çevresi ile olan kırgınlığının sona ereceği, kavuşmak istediği birisine kavuşacağı söylenir. Kişinin hastalığına şifa bulacağı, borcunu kısa sürede ödeyeceği, maddi ve manevi yönden durumunun düzeleceğine işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu