Burçlar Nasıl İntikam Alır

Burçlar Nasıl İntikam Alır İntikam denilince aklımıza ilk gelen söz şüphesiz ‘’ intikam soğuk yenen bir yemektir ‘’ olacaktır. Peki, bu söz her insan yani her burç için geçerli midir? Burçlar karşısından nasıl intikam alır? Büyük bir sabırla planlayarak mı yoksa her şey çok tazeyken gemileri yakarak mı? Hayal kırıklığı ve öfke, intikam isteğimizi körükleyen bu iki duygu astroloji dünyasına nasıl yansımış bir de yakından bakalım.

Burçlar Nasıl İntikam Alır?

 Koç

Zodyak’ın en sinirli burçlarından biri olan koçlar, ani parlamaları ile nam salmış bir burçtur. Burçlar Nasıl İntikam Alır Deyimi yerindeyse saman alevi gibi olan öfkeleri onların intikam almalarına pek izin vermez. Peki, koç burcu nasıl intikam alır? Bir koç burcu sizden intikam alıyorsa muhtemelen onu küçük düşürmüş ve egolarını incitmişsinizdir. Koç burçları intikamlarını alenen yaparlar, sizin rencide etmek isterler. Zamanında sizi övdüğü konuları silah olarak kullanmaları sizi şaşırtmasın.

 Boğa

Boğa burçları genelde umursamaz ve zor sinirlenen yapıya sahiptirler. Bu burca sahip insanlar kafalarına koydukları her hedef için çok emek veren ve yılmayan yapıya sahiptirler. Tam olarak bu sebeple de onların nasıl intikam aldıkları sorusunun cevabı yavaş yavaş olacaktır. Karşıdaki insanı bir psikolog gibi analiz eden boğalar sizi en zayıf yerinizden vuracaklardır.

 İkizler

Ayrıntıcı ve zeki ikizler burcu tamda kendine yakışır şekilde intikam alır. Nasıl intikam alacağı konusunda en ince ayrıntısına kadar düşünür ve bu planı ansızın harekete geçirir. Tüm bu planları yaparken size yakın olmaya devam ederler. Belki de intikamlarını aldıklarında siz hala onlardan şüphelenmiyor bile olabilirsiniz.

 Yengeç

İntikam almayı seven ve bu fırsatı hiç kaçırmayan insanlardır. Burçlar Nasıl İntikam Alır Onlara yapılan hiçbir şeyi unutmazlar tamda bu resimdeki gibi önce çok üzülür aniden size yapacakları aklılarına geldiklerinde böyle gülebilirler. FBI verilerine göre tehlikeli insanlar bu burçtan çıkmaktadır. Dolayısıyla nasıl intikam alırlar sorusunun cevabı karmaşık ve bir o kadar zordur. Onların hassas kalplerini kırmamakta fayda var.

 Aslan

Bilinenin aksine hiç de kinci olmayan aslanlar, ortalığı yakıp yıktıktan sonra sizi hayatlarından çıkararak ve sizi tanımıyormuş gibi yaparak sizden en büyük intikamı aldıklarını düşünürler.

 Başak

Günlük hayatlarında düzenli ve titiz olarak bilinen başaklar konu intikam olunca da bir hayli titiz çalışırlar. Son ana kadar bu durumun farkına varmanız bir zor olabilir.

 Terazi

Terazi burçları sakin ve uyumlu yapıları ile bilinirken intikamlarını tam aksi davranışlar göstererek yaparlar. Huysuz ve soğuk tavırlar sergileyerek tek bir hamle ile intikamlarını günlere hatta aylara yayabilirler.

 Akrep

Akrepler intikam alma konusunda diğer tüm burçlara ders verebilirler. İntikam uğruna aylar hatta yıllarca bekleyebilirler. Siz onları affetti sanırken sizi kafalarında binlerce senaryoda çoktan mahvetmişlerdir. Burcum Ne eklentisi ile sizde burcunuzu öğrenin

 Yay

Umursamaz ve neşeli tavırları ile bilinen yay burçları intikam için beklemez hemen harekete geçer ve sizi baştan aşağı yargılayan tavrı ile intikamını alır. İntikam onlar için hak edene hak ettiği gibi davranma sanatıdır.

 Oğlak

En azimli burçlar arasında öne çıkan oğlak burcu, intikam için plan yapar ve o günü iple çeker. Başta söylediğimiz söz onların vücut bulmuş halidir. Bir oğlak için intikam her zaman soğuk yenen bir yemektir.

 Kova

Kova burcu nasıl intikam alır sorusunun cevabı kısa ve kolaydır. Burçlar Nasıl İntikam Alır Kova burçları intikam almakla uğraşmazlar, ne yaptığınızla o kadar ilgilenmezler ki keşke bir şey yapsaydı diye düşünüp vicdan azabı çekebilirsiniz.

 Balık

Merhametleri ve sevgi dolu kalpleri ile bilinen bu burç tahmin edilenin aksine ağlayarak değil ağlatarak intikam alır. Öfkelendiklerinde son derece tehlikeli bir insana dönüşürler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu