Burçlar Nasıl Kavga Eder

Burçlar Nasıl Kavga Etmektedir?

Burçlar Nasıl Kavga Eder Hepinizin merak ettiği ve astroloji için de bir o kadar önemli olan burçların, kavgada nasıl tavırlarda bulunduğunu ve ne tepkiler verdiğini az çok tahmin ediyorsunuzdur. Her burcun kendine has tavrı, duruşu ve olaylara karşı yaklaşımı vardır. Peki, burçlar kavgada nasıldır.

Burçlar Nasıl Kavga Eder

Gelin Burçlar Nasıl Kavga Eder kim daha hırçın, Azimli hakkını arayan burçlar hangileri görelim.

 Koç Burcu Kavgada Nasıldır?

Koç burcu ve o yenilmez rekabet duygusu… Bir koç burcu ile münakaşaya girmişseniz size önerim ne olursa olsun sakin kalmanız olacaktır. Çünkü koç burcu çabuk öfkelenir ve öfkesine yenilip kavga çıkartır. Kavga anında öfke kontrolünü sağlayamayabilir ve bağımsızca yaptığı hataları çekinmeden dile getirir. Bu sebeple karşınızda bir koç varsa tartışmamanızda fayda var.

 Boğa Burcu Kavgada Nasıldır?

Dili sivridir, kolayca tartışmadan çekilmez. Ortamı terk etmek isteyebilirsiniz, aynı zamanda kincidir. Sabit fikirliliğinden ve rahatına olan düşkünlüğünden hiç vazgeçmez. Bu nedenle uzlaşmacı tavırlar sergiler. Ama tahammülü kalmadığı zamanlarda da karşısındakini kırmaktan pek çekilmez. Boğayı sinirlendirmek o yüzden yapacağınız en bencilce karar olur. Burçlar Nasıl Kavga Eder bu yazımızda bu konuya el attık bu arada Burcum Ne diyen ziyaretçilerimiz sitemizde eklentiden öğrenin.

 İkizler Burcu Kavgada Nasıldır?

Değişken ruh hali ile bildiğiniz ikizler, manipüle etmekte oldukça iyidir. Kavga esnasında haklıyken haksız duruma düşüp “Bir dakika ne oluyor?” dediğiniz çok olur. Bu sebeple asla haksızlığını kabul etmez. Sizin de bunu kabul etmekten başka çareniz kalmaz.

 Yengeç Burcu Kavgada Nasıldır?

Ailesine bağlı olan ve bir o kadarda konfor alanında kalmayı tercih eden yengeç de sizi kavga sırasında ikizlerde olduğu gibi bir konuma düşürür. Ajitasyonla birlikte mükemmel manipüle edişi sayesinde kazanamayacağı kavga yoktur. Her şey onun istediği biçimde olmalıdır.

 Aslan Burcu Kavgada Nasıldır?

Özgüvenli duruşu ve kendisinden büyük gururu ile ön plana çıkan aslan, kavga esnasında en son karşılaşmanız gereken burçtur. Muhteşem oyunculuğu ve tavrıyla sizi büyüleyecek neye kızdığınızı bile unutacaksınız. Bu sebeple bir aslanla tartışırken onu hafife almamalısınız.

 Terazi Burcu Kavgada Nasıldır?

Estetik ve kibarlığı ile tanıdığınız terazi, sakin tavırları ve sizin kendinizi sorgulamanızı sağlayacaktır. Onunla seviyeli derecede tartışırsınız. Aslında sizden tek istediği hatanızı karşılıklı olarak fark etmenizdir. Tartışırken bile bu kadar eşitlikçi bir terazi zor bulursunuz doğrusu.

 Başak Burcu Kavgada Nasıldır?

Analiz yeteneği ve mükemmeliyetçi özelliği ile tanıdığınız başak, titizliğinden ve olaylara bakışındaki detaycılığından asla ödün vermez. Kavga anında size öyle kanıtlarla gelir ki tartıştığınıza sizi pişman eder. Kendinizi detaylar için de kaybetmemek için başaklara bulaşmamalısınız.

 Akrep Burcu Kavgada Nasıldır?

Hırslı ve mücadeleci ruhu ile tanınmış ve asla pes etmeyen akrep, tartışmada da asla kaybetmez. Bunu aklınızdan çıkartmayın yoksa beraber mutluyken bile kinci yapısı ortaya çıkıp ona dediğiniz her cümleyi siz beklemeden yüzünüze vurur.

 Yay Burcu Kavgada Nasıldır?

Özgür ruhlu ve bağımsız tavırları ile bildiğiniz yay, tartışma esnasında kavgadayken de farklı bakış açısıyla sizleri altüst edecektir. Konuşmayı seven tavırları sinirliyken onu hiç susmayan birine dönüştürebilir. Bu sebeple kullandığınız her kelimeyi iki kere düşünün.

 Kova Burcu Kavgada Nasıldır?

Araştırmacı ve bir o kadar da renkli kişilikleri ile bildiğiniz kovalar, kavgada tam tersi kişilik gösterebilirler. Burçlar Nasıl Kavga Eder Kavga esnasında kimseyi kırmamak için kendi iç dünyalarına kendilerini kapatabilirler. Aslında bu onlar için en mantıklı tavırdır. Çünkü karşı fikirleri pek umursamazlar. Bu nedenle de münakaşaya çok girmezler. Ama haklarını her zaman savunmaktan çekinmezler.

 Oğlak Burcu Kavgada Nasıldır?

İşkolik ve ciddi duruşu ile bilinen oğlak, inatçılığı ile aynı zamanda sizi kavgada yıkar geçer. Burçlar Nasıl Kavga Eder Dediği her cümleye bağımlı derecesinde tutunan oğlağın fikrini değiştirmek çok zor olur. Hatta kavga bitsin diye ne derse “Tamam” demeye başlayabilirsiniz. Sizi anlamasını beklemeyin.

 Balık Burcu Kavgada Nasıldır?

Anaç, vicdanlı bir o kadar da güçlü bir sezgi gücüne sahip olan balık, kavgada vicdanınızı ele geçirebilir. Manipülatif zekâsı fazla olan balık, aslında empati becerilerini kavgada pek kullanmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu