Boğa Boğa Uyumu-Boğa Burcu Aşk Uyumu

Boğa boğa uyumu, boğa ve boğa burcu uyumu, boğa kadını boğa erkeği uyumu, boğa ve boğa burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Boğa Boğa Uyumu

Boğa boğa uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %70, Arkadaşlıkta %20, İş Hayatında %10

Boğa Boğa Uyumu

Boğa ve boğa ilişkisinde birbirini tamamlama önemlidir. Onlar adeta ruh eşi olarak birleşirler. Hem sevgi dolu enerjileriyle etrafa enerji verirler hem de birbirlerini tamamlarlar. Bu yüzden birbirlerini mükemmel bir şekilde dengelerler. Boğa kadını her ortamda mutlu olmaya çalışır ve her zaman göz önünde olmaktan hoşlanır. Boğa erkeği de onu destekler ve yanında olur. Bununla birlikte bir anlaşmazlık yaşadıklarında bu çiftten biri inatçı olur ve ne pahasına olursa olsun geri adım atmak istememesine neden olabilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Şefkatli ve duygusal doğası nedeniyle, Boğa Kadını Boğa Erkeği Uyumu şaşırtıcı olabilir, çünkü çok özenli ve birbirlerinin ihtiyaçları konusunda endişe duyuyorlar ve aynı zamanda gerektiğinde birbirleriyle ilgileniyorlar. Bu burçlar ilişkiye başladığında uzun yıllar sürecek bir ilişkiye adım atmış olurlar. Bununla birlikte, ikisi arasında anlaşmazlıklar çıkmaya başladığında, her ikisi de sakin olacaktır.

Bu ilişkideki sorunun nedeni, açıklamadan yani konuşmadan ani kararlar aldıklarında ortaya çıkacaktır. Fakat her ikisi de partnerine açılırsa bu ilişki gerçekten mükemmel ilerleyecektir. Boğa ve Boğa ilişkileri arasında ortaya çıkan en büyük sorun, tam olarak güvenden değil, daha çok değişememeleridir. Bir Boğa burcu, geçmişte onları hayal kırıklığına uğratan kötü bir ilişki deneyimi yaşamışsa, mevcut partnerine güvenmesi zor olacaktır. Her ikisi de sağlıklı bir ilişki kurmak için birbirlerine karşı dürüst kalmanın ne kadar önemli olduğunu anlamalılardır. Ancak yine de genellikle birbirlerine açılmaya ve partnerlerinin gerçek duygusal dünyalarına dalmalarına izin vermekten çok korkabilirler.

Birbirlerini duygusal olarak keşfetmeye zaman ayıracak bir çifttir. Öte yandan, Boğa kadını ve Boğa erkeği, yalnızca daha önce ihanete uğramamışlarsa güvene dayalı bir ilişki kurma eğilimindedir. Boğa erkeği doğası gereği tembel olabilir. Tuhaf bir şekilde gün boyu ortalıkta yatıp diğer kişinin onun için hazırladığını yemeye ihtiyaçları var gibi görünürler. Boğa kadını bundan hoşlanabilir. Uyumları bu tamamlamadan ötürü oldukça mükemmeldir. Birbirlerini anlarlar ve ona göre hareket ederler. İkisinin de ilgi alanları benzerdir. Sanata meraklı bir çift olurlar.

Boğa burcu aşk uyumu çok iyi düzeydedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu