Koç Başak Uyumu-Koç ve Başak Burcu Aşk Uyumu

Koç Başak uyumu, koç ve başak burcu uyumu, koç kadını başak erkeği uyumu, başak kadını koç erkeği uyumu, koç ve başak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Koç Başak Uyumu

Koç Başak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Koç Kadını Başak Erkeği Uyumu

Başak erkeği, günlük yaşamda etkili iletişimi ifade eden ve kişinin fikir, düşünce ve görüşlerini açıkça belirtir. Koç Kadını Başak Erkeği Uyumu için söylenecek en doğru şey uyumdur. İlişkinin başlangıcında birbirlerine çekilirler, bu da Koç kadını ile Başak erkeği arasındaki uyumun işe yarayabileceğini gösterir. Başak erkeği aynı zamanda ona keşfetme özgürlüğü, kendi alanını ve kendi içine bakma özgürlüğü verir. Çok sevgiye ihtiyacı vardır, belli etmeseler bile… Koç ve Başak uyumu, birbirlerinin kusurlarına işaret etmek yerine kendi kusurlarıyla ilgilenirlerse, güzel bir ilişki olarak tezahür edebilir. Koç kadını kendi fikirlerine tamamen zıt olan farklılıklar olması, onun duygularını anlama konusunda duyarlı veya açık olmadığı anlamına gelmediğini de bilmelidir. Bu nedenle de aralarındaki iletişim çok önemlidir. Her zaman birbirlerini anlamaya çalışmalıdırlar. Koç kadını istediğini alma konusunda deneyimlidir ve inatçıdır. Başak erkeği ise açık sözlü ve bazen fikirlerini düşünmeden söyleme eğilimindedir. Bu nedenle aralarındaki ilişki zaman zaman çıkmaza girecek gibi görünebilir. İlişkide aralarındaki sevgi hiç azalmayacaktır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Başak Kadını Koç Erkeği Uyumu

Koç erkeğinin yer aldığı ateş elementi, onu agresif, cesur, kendinden emin kılar. Başak kadınındaki Dünya elementi, onu kişilik olarak güvenilir ve mantıklı yapar. Başak Kadını Koç Erkeği Uyumu dendiğinde Koç doğası çok kararlı, kendine güvenen, hırslı ve kendini yöneten bir yapıdadır. Kendine bağımlı ve cesur olmasının yanı sıra, aynı zamanda çok hevesli, olumlu ve açık sözlüdür. İki tarafında bu ilişkide iletişime açık olması gerekmektedir. Başak kadını, kendisine çok fazla sevgi gösteren Koç burcundan büyülenmiştir. Bu adam tarafından sevildiğini ve ilgilendiğini hissediyor, bu da onu neşeli ve mutlu hissettirir. Koç burcu erkek Başak kadın ilişkisi, aralarındaki fiziksel ilişki özünde çok saf ve samimi olacağı için olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Başak kadını istediklerini hemen söyler ve bazen Koç erkeğini kırabilir. Daha sonra söylediklerinden pişman olarak özür dileyebilir. Koç erkeği bunu anlayacak ve aradaki dengeyi kuracaktır. Aralarındaki sevgi ve saygı onları mükemmel bir çift yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu