Vodafone Astroloji Paketi Nasıl İptal Edilir

Vodafone Astroloji Paketi Nasıl İptal Edilir Vodafone günlük burç yorumları ve tarot yorumları ile bireysel müşterilerine 1 GB astroloji paketi sunuyor. Günlük burç yorumlarıyla burcunuzu günlük takip ederek sizi yakın zamanda bekleyecek iyi ve kötü durumların analizini yapma imkanı tanımaktadır.

Vodafone Astroloji Paket İptali

Fakat bazı kullanıcılar hatalı olarak özel servislere abone olduklarını belirtiyor. Bu nedenle de Vodafone bireysel kullanıcıları bu özel servisten nasıl çıkacakları ve aboneliği nasıl iptal edeceklerini merak ediyor.

Vodafone Astroloji Paketi Nasıl İptal Edilir

Astroloji 1 GB paketinin iptali için IPTAL ASTRO yazıp 7000’a sms göndermeniz yeterlidir.

SMS gönderimini takip eden süreyle birlikte varsa kalan internet haklarınız silinecektir. Bireysel kullanıcıların yararlandığı her yöne geçerli 1 GB internet paketinden yararlandıktan sonra abonelik iptali gerçekleştirilebilir.

Vodafone Astroloji Paketi Çağrı Merkezinden İptal İşlemi

Vodafone müşterileri kısa mesaj atarak abonelik iptalini gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra çağrı merkezi aranarak da iptal işlemi aynı gün sağlanır. Vodafone Astroloji Paketi Nasıl İptal Edilir  30 günlük kullanım hakkı otomatikman silinmekte ve kalan internet hakları da tamamen sıfırlanmaktadır.

542 Vodafone hattı üzerinden çağrı merkezi müşteri temsilcisiyle yapılacak görüşme ile de yine astroloji paket iptali gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra 542 00 00 diğer operatörler üzerinden de hemen astroloji paketinin iptal işlemi gerçekleştirilebilir.

Vodafone Astroloji Paketi Vodafone Yanımda İptal İşlemi

Vodafone müşterilerinin tüm tarife, hat açma kapama ve fatura işlemlerini her yerden hızlı bir şekilde yapmasına imkan tanıyan Vodafone Yanımda uygulaması bulunmaktadır. Hem Android hem de iOS kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği mobil uygulama üzerinden de tarifelerim menüsü üzerinden varsa özel abone servislerini görüntülemeniz mümkün olmaktadır.

Paket iptalinin gerçekleştirilmesi durumunda varsa internet kullanım kalan limitleri tamamen sıfırlanmaktadır. Uygulama üzerinden de astroloji servisi iptal işlemi gerçekleştirmek mümkün olacak.

Vodafone Self Servis 7000 arayarak da yine üzerinize kayıtlı tüm abonelik ve tarife iptal işlemini gerçekleştirmek mümkün. Üstelik Vodafone Self Servis’i aramak tamamen ücretsizdir. Bu kanallar üzerinden de sms yöntemi dışında yine astroloji paketinin hızlı bir şekilde iptal işlemi gerçekleşebilir.

Vodafone astroloji paketi içerisinde her yöne tam bir ay geçerli 1 GB internet paketi bulunmaktadır. Vodafone Astroloji Paketi Nasıl İptal Edilir  Abonelik iptal edildiği gün ve saatte bu kalan internet kullanım limitleri de tamamen sıfırlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu