Braven Film Konusu-Braven Oyuncuları

Braven film konusu, Braven film yorumları, Braven oyuncuları, Braven imdp puanı, Braven fragman izle, Braven  film türü vb… film yorumları için alışkanlıkcom

Braven Film Konusu

Braven film oyuncularından, Joe Braven (Jason Momoa)’in başrol oyunculuğu ile başlıyor. Joe, bir ağaç kesici. Ailesini seven, mutlu mesut geçinen birisi. Filmin başlangıcında Jeo’nin konuştuğu arkadaşı, gizlice uyuşturucu taşıma işine girmiş. Arkadaşı, gece yolda direksiyonun hakimiyetini kaybedip tüm yükü döküyor ve yanındaki Kızılderili ile uyuşturucuları alıp Joe’nin kulübesine saklıyorlar. Daha sonra Joe ve babası kulübeye gelir. Kısace Brave film konusu olarak sürükleyici bir şekilde kendisini izlettirmeye başlar.

Braven Yorumu

Braven film yorumum kısaca izlerken hiç sıkılmadım. Kış mevsimi dolayısıyla kesin zor bir çekim olmuştur. Jason ve diğer tüm oyuncular gayet başarılı. Her filmde olduğu gibi bunda da küçük mantık hataları olsa da, kurgusunu bozmayan bir film olmuş.

Eleştiri olarak tek bir nokta dikkatimi çekti. Anne, küçük kızının yanında Joe’ye karşı “Ön sevişmeyi düşünebilirim.” diyor. Yabancı filmlerde bu tür durumlara sürekli rastlasak da, bu filmde bu ifadeyi çok gereksiz buldum. Yani böyle ifadeleri filmlerde söylemenin amacı nedir, ne tür bir katkı sağlıyor?

Çok aksiyon yok. Aşırı beklentiye girmeyin. Sıradan seyrek aksiyon içerikli.

Jason Momoa için izlenebilir.

Braven İmdb Puanı

Braven imdb puanı için 10 üzerinden 6,1.

Braven fragmanı izle

Braven – 2018 yılında çekilmiş gerilim ve korku türünde bir filmdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu