50 m2 Dizi Konusu-50 m2 Dizi Oyuncuları

50 m2 dizi konusu, 50 m2 dizi oyuncuları, Netflix 50 m2 dizisi, 50 m2 dizisi, 50 m2 konusu ve oyuncuları vb.. dizi makaleleri için aliskanlik.com

50 m2 Dizi Konusu ve Oyuncuları

Son zamanların en çok izlenen dizi ve filmleri arasında Türk yapımlarının ilk sırada olması, Dünyanın en popüler dizi ve film izleme sitesi olan Netflix’in Türk dizi ve filmlerine olan ilgisinin artmasına neden oldu. Özellikle Atiye ile yakaladığı başarılı çizgiyi bozmadan devam eden Netflix’in yakın zaman içerisinde açıkladığı Türk yapımı diziler ve filmler arasında 10 yapımın olacak olması Türk izleyicilerin şimdiden meraklı bekleyişine başladı. Bugün sizlere Netflix dizisi 50 m2 konusu ve oyuncuları hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan açıklamak istiyoruz.

Yapımcılığını ülkemizin en önemli şirketlerinden olan BKM’nin yapmış olduğu 50 m2 dizisi ile ilgili olarak merak edilenlere buradan açıklamak istiyoruz.

50 m2 dizi konusu;

Gölge isminde yer alan karakterin özellikle de kendisini büyüten Servet Nadir isminde bir karaktere olan hayat borcuna karşılık vermiş olduğu konu ele alınmaktadır. Gölge karakterini büyüten Servet karakteri aynı zamanda kirli işlerinin yapılması için Gölge’yi kullanmaktadır.

Çocukluk yıllarına dair herhangi bir şey hatırlamayan Gölge’nin hayatını değiştirecek tek bir fotoğraf ile yeniden çocukluk yıllarına dönecek olması dizinin nasıl bir heyecan ile başlayacağının göstergesi olarak durmaktadır.  Ancak kendisinin de yer aldığı bir fotoğraf karesi bulunan Gölge fotoğrafta yer alan kimseyi tanımamasına rağmen o fotoğrafın peşinden koşarak çocukluğuna dair bilgiler toplamak istemektedir. Özellikle de Gölge’nin Servet’in sırları ile ortadan kaybolması ile birlikte Servet, Gölge’nin peşine düşer ve Gölge’nin 50m2’lik bir terzi dükkânının içine sıkışmasın neden olur. Gölge burada yeni hayatını kavuşur ve başından geçen ilginç olayları bu dizi içerisinde yaşamaya başlayacaktır.

50 m2 dizi oyuncuları;

Dizi ile ilgili şu n için tek bilinen rolün ünlü oyuncu Engin Öztürk tarafından canlandırılacağı açıklandı. Diğer isimlerin ise yakın zaman içerisinde açıklanması beklenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu