1. Ana Sayfa
  2. Sinema-Dizi
  3. Erşan Kuneri Dizi Konusu-Erşan Kuneri Oyuncuları

Erşan Kuneri Dizi Konusu-Erşan Kuneri Oyuncuları

Erşan Kuneri Dizi Konusu

Erşan kuneri dizi konusu, Erşan Kuneri oyuncuları, netflix dizisi Erşan Kuneri, Erşan kuneri dizisi ne zaman başlıyor vb.. dizi makaleleri için aliskanlk.com

Erşan Kuneri Dizi Konusu

Cem Yılmaz’ın GORA filminde yer verdiği bir karakter olan ve son derece sevilen bir karakter olarak karşımıza çıkan Erşan Kuneri ile ilgili Cem Yılmaz’dan mini bir dizi geliyor. Özellikle de 1970’li yıllarda ülkemizde de son derece popüler olan erotik filmlerin yapımcılığını üstlenen Erşan Kuneri karakterinin bu dizi de nasıl bir rol alacağı konusunda merak edilen detayları buradan açıklamak istiyoruz. Netflix dizisi Erşan Kuneri konusu ve oyuncuları hakkında merak edilenler.

Erşan Kuneri oyuncuları

Başrollerinde Cem Yılmaz’ın yer alacağı bu mini dizinin diğer oyuncuları ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak yine Cem Yılmaz’ın kemik kadrosunun bu dizi de yer alması beklenmektedir.

Erşan Kuneri konusu

1970’li yılların erotik sinemasının baş kurucuları arasında yer alan Erşan Kuneri’nin özellikle bu sektörde yakalamış olduğu başarısını diğer sinema sektörlerinde de yakalayacağına inanarak bu sektörlere girmesi dikkat çekmektedir. Dizi içerisinde yer alan karakterlerin isimleri;

  • Alev,
  • Altın Oran,
  • Miki Muammer,
  • Seyyal,
  • Kaya Akın,
  • İbrahim Tumtum,
  • Firdevs,
  • Payro Kemal

Erşan Kuneri Dizisi

Bu belirttiğimiz karakterler ile farklı türden bir maratonda yer almak için kolları sıvayan Erşan Kuneri’nin vermiş olduğu bu amansız mücadele nasıl sonuçlanacak merak edilmektedir. Dizinin özellikle çekim tarihi hakkında henüz net bir açıklama olmamasından dolayı bu konuda net bilgi veremiyoruz. Ancak Cem Yılmaz’ın bu konuda yapmış olduğu paylaşımların da Erşan Kuneri dizisi başlama tarihi en fazla 2021 yılının başlarında Erşan Kuneri dizisinin karşımıza çıkacağının göstergesi gibi durmaktadır.

İşte uzun zamandır merak edilen Netflix dizisi Erşan Kuneri konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap