Bozkurt Sözleri-Bozkurt İle İlgili Sözler

Bozkurt sözleri, bozkurt ile ilgili sözleri, bozkurt mesajları, atsız bozkurt sözleri, bozkurt lafları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Bozkurt Sözleri

Bozkurt sözleri ve bozkurt lafları ile görüşünüzü bildirebilir ve vatan sevdanızı pekiştirebilirsiniz.

Bir bozkurt tüm dünyanın yükünü sırtlasa bile vatanına asla sırtını dönmez, dönemez.

Herkesin korkup da vazgeçtiği ve pes ettiği yerde her zaman dimdik duran ve vatan aşkı için yapabileceği her şeyi göze alan gerçek bir bozkurttur.

Elbette her çuvalda bozuk bir meyve illa ki olur ama bozkurtlar arasında bozuk bir meyve bulmak imkansızın da imkansızıdır.

Bir Türk milletinin gerçek şanı ve şerefi her daim bozkurtların omuzları üzerinde yücelmekte ve bu şanına şan katmaktadır.

Gerçek bir zafer uzun uğraşlar ve emekler sonucu elde edilir. Her zaman zafere giden yolda çileler çekilir ve kimi zaman kimseler bu yolda pes eder lakin bir dava yolunda bozkurt var ise ne pes etmek ne de vazgeçmek mevzu bahis değildir.

Artık geri dönüşü olmayan her yolda ve vatan aşkının söz konusu olduğu konularda bilinsin ki bozkurtlar asla ama asla yalnız bırakmaz.

Herkes sürü ile gezse bile bir bozkurt tek başına da tüm çakal sürüsünü indirmeye yeter.

Her Türk şanı ve adı ile yaşar ve Türk olmak demek tüm dünyaya karşı tek başına olmak demektir. Her bir bozkurt da bu yolda her şeyini feda eder.

Bozkurt İle İlgili Sözler

bozkurt ile ilgili sözleri

Bozkurt ile ilgili sözler sayesinde sevdiğiniz kişilere sözler söyleyebilir ve daha güzel zaman geçirebilirsiniz.

Emek vermek ve yeri geldiğinde kendi hayatından bile ödün vermek demek vatan aşkı için yaşamak demek bir bozkurt olanın tüm emekleri demektir

Eğer bir kan akacak ise her zaman onu akıtacak bir bozkurt bulunur.

Şanı ve adı ile yaşayan her bozkurt kendi vatanı ve milleti için gerektiğinde canından bile feda etmesini de bilir.

Tüm dünyaya karşı hem tek başına hem de dizleri üzerinde değil dimdik ayakta durmaktır Türk olmak. Ve bu uğurda yaşamak da bozkurt olanın en temel görevlerinden biridir.

Eğer bir yangın başlatılacak ve birtakım hain kimseler yakılacak ise bu ateşi de bu ülkenin öz evlatları yakar.

Ayakta durmasını bilmeyen, direnmekten aciz olan ve yeri geldiğinde ülkesi uğruna savaşmayı bilmeyen kimseler bozkurt olma yolundan tamamen uzaktır.

Bizim ülkümüz Türk olmaktır, bu uğurda da her şey feda edilebilir ve diğer tüm zevkler geçicidir.

Kendinden vazgeçen ve kendi olmaktan uzak kalan kim var ise bir gün teker teker yıkılacak ve ayakta duramayacak hale gelecektir. Yani bir Türk, tüm bunları yaşamamak uğruna kendi canından bile vazgeçer ama asla vatanının bir karış toprağını bile feda etmez.

Bozkurt Mesajları

bozkurt mesajları

Bozkurt mesajları ile ülkücü tanıdıklarınıza mesajlar atabilirsiniz.

Bizim kavgamız milleti bölmek isteyen, bu ülkeye zarar vermek isteyen ve vatanına zarar vermek isteyen herkes ile karşı karşıya gelmektir.

Bir bozkurt her kim karşısında durur ise dursun gerekeni yapar ve kimseyi o raddeye geldiği takdirde ayırt etmez.

Bir insan gerektiğinde kendi hayallerinden vazgeçer, yaşamından vazgeçer ya da canından vazgeçer ama asla vatanından ya da milletinden vazgeçmeyi hiç ama hiç düşünmez.

Aynı vatanın milletleri aynı dilde konuşmalı ve aynı dilde aynı kavgayı sürdürebilmelidir. Milli birlik ve beraberlik ancak bu takdirde gerçekleşir.

Belki biz de yıprandık, belki biz de zarar gördük ya da belki bizim de canımızın yandığı zamanlar oldu ama yine de konu vatan olduğu takdirde herkes tüm acılarını unutur ve bu uğur için savaşır.

Bozkurt olmayan bir dağ köpekler ile dolar taşar ve bu köpekler kendi yedikleri kabı bile pisleyecek kadar nankör varlıklar olurlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu