Eyvallah İle İlgili Sözler-Eyvallah Sözleri

Eyvallah sözleri, eyvallah ile ilgili sözler, eyvallahım yok sözleri, canımı yakanın canını yakarım sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Eyvallah İle İlgili Sözler

Eyvallah ile ilgili sözler söyleyerek sataşmak istemediğiniz kişilere eyvallah çekebilirsiniz. Eyvallahım yok sözleri sizlerle;

Yaptığına ya da yapabileceğin her şeye sadece koca bir eyvallah diyorum çünkü artık elimden daha farklı bir şey gelmiyor.

Eyvallah demek bir insanın büyüklüğünden ve kıymetinden anlaşılır çünkü eyvallah diyebilmek herkesin hem hakkı hem de yapabileceği bir şey değildir.

Sana eyvallah diyorum çünkü sen benim tek bir kelimemden birazcık bile olsa daha fazlasını en dün hak ettin ne de bugün hak edeceksin.

 eyvallahım yok sözleri

Eyvallahın en büyüğü ve en güzeli insanın sessiz bir şekilde terk edip gitmesidir. Çünkü konuşmak, bazen her şeyi çözemez ya da insanın yapılan yanlışları anlatması için yeterli olamaz.

Eyvallahın ne büyüğü ne de küçüğü olur çünkü eyvallah aslında fazla abartıya ya da süse ihtiyacı olmadan sadece eyvallahtır.

Ben başa çıkmadığım ya da çözemediğim ve kaçtığım her olayda değil karşımdaki insanın beni anlamayacağını bildiğimde ve o insanın buna değmeyeceğini bildiğimde eyvallah der ve çeker giderim.

Eyvallah demek bir delikanlının söyleyebileceği en ağır şeyi söylemesi ve o işten artık vazgeçmesi demektir. Eyvallah dediğim sürece karşıma ne çıkar ise çıksın vazgeçer ve kendi yolumda yürümeye devam ederim.

Eyvallah Sözleri

eyvallah sözler

Eyvallah sözleri ve canımı yakanın canını yakarım sözleri sizlerle;

Eğer bir kez bir insana eyvallah dersen onun asla geri dönüşü yoktur çünkü eyvallah dedikten sonra insan sadece kendi yolunda ilerlemeli ve vazgeçtiği o insana bir daha asla geri dönmemeli.

Eyvallahın en güzeli aslında insanın kendine karşı dediğidir. Çünkü bir kez kendine eyvallah dedin mi ondan sonra başka hiç kimseye de eyvallahın kalmaz.

Ben sana eyvallah dedim ya bir kere, işte o eyvallah içimin tüm yangınlarına karşı ağzımı açmadan susup kendi canıma bile veda ettiğim eyvallahtı.

Dediğim son eyvallah ne sevdiğime ne de kalbimi çok kıran birine olacak. Günün birinde herkesten öyle büyük vazgeçeceğim ki, söylediğim en son ve en büyük eyvallahı sadece kendi hayatıma olacak.

Eyvallah demenin de bin bir türlü yolu vardır; kimi çok sever ve sessiz sakin çıkıp gider kimi ise ağzından sadece tek bir kelime ile veda eder; eyvallah.

İnsan eyvallah demeyi evet bilmeli ama herkese de aynı şekilde eyvallah dememeli. Güzel bir laf yemeyi hak eden insana karşı da eyvallah dememeli ve susup oturmamalısın.

Hak edene hak ettiğini vermelisin ama hak etmeyecek kadar aşağılık olan ve hak etmediği şeylere ha bire gözünü diken insana da eyvallah bile demeden çekip gidilmelidir.

Eyvallah demenin en güzel yanı onu dedikten sonra kimseye artı bir şey demek zorunda kalmamaktır aslında. Sadece bir eyvallah der ve susar gidersin.

Ben sana bir kere daha eyvallah bile demem çünkü sen benim bir gram fazla konuşmamı dahi hak etmiyorsun çünkü sen benim sesimi de hak etmiyorsun.

Herkes benim eyvallah kadar önemli ve değerli o kelimemi hak etmiyor çünkü bunun için insan önce insan olmayı bilmeli. Ben insan dahi olamayan o kimseler için eyvallah gibi önemli bir kelimeyi ziyan etmem.

İnsan eyvallah demenin hem zorluğunu hem de kolaylığını bilmeli. Zor olan kısmı, bir kere eyvallah dedikten sonra geri dönüşü olmuyor ama kolay olan kısmı da, insanın eyvallah dedikten sonra başka herhangi bir yükümlülük hissetmemesi.

Şimdi hem senden hem de senin ile beraber yaşadığım tüm acılara koca bir eyvallah diyorum ve gözümü kapatıyorum. Tekrar gözümü açtığım anda ise sen asla olamayacaksın ve hiç olmamış olacaksın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu