Boğa Yay Uyumu-Boğa ve Yay Burcu Aşk Uyumu

Boğa yay uyumu, boğa ve yay burcu uyumu, boğa kadını yay erkeği uyumu, yay kadını boğa erkeği uyumu, boğa ve yay burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Boğa-Yay Uyumu

Boğa yay uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %20, İş Hayatında %30

Boğa Kadını Yay Erkeği Uyumu

Boğa ve yay burcu ilk etapta uyumsuz bir ilişki gibi görünse de birbirlerini tanıdıkça güzel bir ilişkiye dönüşecek çiftlerdendir. Boğa kadını planlı ve garanticidir. Yay erkeği ise özgürlüğüne düşkün ve daha değişken bir ruh haline sahiptir. Yay erkeği genellikle anı yaşayan ve dilediğini dilediği zaman yapan karakterde biridir. Boğa kadınının planlı ve disiplinli yaşantısına uymayan tavırlar sergiler. Fakat bunu fırsata çevirmek önemlidir. Boğa Kadını Yay Erkeği Uyumu açısından bakıldığında ilişkinin uyumu çok yüksek gözükmese de yay erkeğinin enerjik tavrı boğa kadınını kabuklarının dışına çıkarabilir. Eğer bu iki burç birbirlerine gerçekten âşık olursa kendilerini değiştirmeye çalışabilirler. Boğa burcu daha yeniliklere açık bir tavır sergilerken yay burcu da sadık olabilir. Bu ilişkinin uzun süreli olmasının anahtarlarından birisi yay Burcu’nun sadakat konusunda tavrının değişmesidir. Flört etmeyi seven yapısını değiştirerek güven kazanabilir. Baskı olmadığı sürece bu çift oldukça güzel bir ilişki yaşayabilirler. Sevgilerini gösterme konusunda sıkıntı çekmezler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Yay Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Bu iki farklı enerji için birbirlerini tamamladıklarında hem yarın için hem de boğa için oldukça harika bir kombinasyon olabilir. Boğa erkeği yay kadınının kalıpların dışında düşünme şeklini sevecektir. Yay kadını da dürüstlük ve disiplinli olmayı alışkanlık haline getirebilir. Birlikte çok başarılı olabilirler. Yay Kadını Boğa Erkeği Uyumu açısından bakıldığında ikisinin farklılıkları aslında birbirlerini tamamlayan şeyler olabilir. Yay kadını boğa erkeğinin sadık enerjisini ve onu koruyup kollamasını sevecektir. Hem Boğa hem de Yay dediklerini yaptırma konusunda kararlı olduğundan, bu çok inatçı bir ilişki olacak. Bu burçların her ikisi de doğuştan kıskançtır. Birbirlerine güven verdiklerinde bu sorunlar aşılacaktır. Yay kadını boğa erkeğinin sürekli olarak ilişkiye koyduğu baskıyı sevmeyecektir. Birbirlerine kıskanç ve sahiplenici oldukları kadar sadık da olacaklardır. Boğa burcu, Yay burcunun arada bir sunduğu büyük entelektüel ve alışılmadık dünyaya doğru rahatlık alanını genişletmek zorunda kalacak. Hem Boğa burcunun hem de Yay burcunun, anlaşmazlıklar söz konusu olduğunda dayanıklılığı ve esnekliği öğrenmesi gerekir, çünkü her ikisi de her zaman haklı olmak isteyecektir.

Boğa ve yay burcu aşk uyumu genel olarak çok iyi düzeydedir.

Boğa burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu