Burçlara Göre Çiçek Seçimi-Burçların Çiçek Tercihleri

Burçlara göre çiçek seçimi, burçlara göre çiçek tercihleri makalemizde hangi burçların hangi tür çiçeklerden hoşlandığını ve burçların çiçek tercihlerini bulabilirsiniz. 

Koç Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Koç kadınları özellikle ilkbahar çiçeklerinden olan sümbülü severler. Bir koç erkeğine yada kadınını sümbülle ikna edebilirsiniz. Renk olarak koç kadınları mavi ve mor renklerini tercih ederler. Sümbül kış ayında cam önünde kolay yetiştirilebilir.

Boğa Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Boğa kadınları yaşama sevincini lalenin gücünden alır. Boğa kadınlarını lale temsil eder. Canlı, bir vazo dolusu lale ile boğa burcu kadının başını döndürebilirsiniz.

İkizler Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

İkizler kadını için gül çok önemli bir çiçektir. Gülün zarafet ve çekiciliğine ikizler kadını dayanamaz. Kırmızı ve pembe güller ile ikizler burcu kadınının gönlünü kolay alabilirsiniz. Toprakla uğraşmayı seven ikizler kadınları gül yetiştirmeyi çok sever.

Yengeç Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Yengeç kadınları için Akdeniz lalesi önemli bir çiçektir. Hoş kokusu, canlı renkli Akdeniz lalesi yengeç burçlarının her daim ilgisini çekmiştir. Kendi haline yetişen ve özel şart istemeyen Akdeniz lalesi ile yengeç burçları kadınlarını ikna edebilirsiniz.

Aslan Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Aslan kadınları gösteriş meraklısıdır. Bu yüzden çiçeklerin içinde en gösterişli olan orkideye hayır diyemezler. Canlı rengi ve hoş kokusu ile aslan burcu kadının aklını başından almak istiyorsanız aslan burcu kadınına çiçek olarak orkide almalısınız. Orkidenin büyüsüne kapılan aslan burcu kadını orkide ile mutlu edilebilir. Ayrıca burçlara göre kadınlar makalemizi okuyarak burçlar daha farklı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Başak Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Başak burcu kadınları uğraştırıcı işlerden hoşlanmazlar. Çiçek seçiminde her zaman bakımı kolay olan çiçekleri tercih ederler. Bu yüzden başak kadınına bakımı kolay olan margit çiçeği alabilirsiniz. Beyazın büyüsünü margit çiçeğinde bulabilirsiniz. Hoş kokusu ve canlı görüntüsü ile margit her zaman başak kadınlarının ilgisini çekmiştir.

Terazi Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Terazi kadınları şıklığı ve zarafeti tercih ederler. Bu yüzden dalya çiçeği terazilere alınabilecek en güzel çiçeklerden birisidir. Dalyalar her bölgede yetişmeyen ender çiçeklerden birisidir. Renkli ve yapraklı dalya ile terazi kadınları mutlu edilebilir.

Akrep Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Akrep kadınları eşek dikeni çiçeğini severler. Mücadeleyi temsil eden bu çiçek zor şartlar altında yetişir. Zorluğu ve mücadeleyi seven akrep burcu kadınları eşek dikeni çiçeğinin büyüsüne kolay kapılırlar. Dağ çiçekleri ve yabani çiçekler her zaman akreplerin ilgisini çekmiştir.

Yay Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Yay burcu kadınına çiçek almak istiyorsanız tercihinizi zambaktan yana kullanmalısınız. Zambakların hoş kokusu ile yay burcu kadınlarını ikna edebilirsiniz. Beyaz ve alaca renkli zambaklar yayların dikkatini çeker. Zambaklar yay burcu kadınına mutluluk getirdiğine inanılır.

Oğlak Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Oğlak burcu kadınları uzun boylu amiral bitkisinden hoşlanırlar. Renk olarak tabi ki de kırmızıyı severler. Çiçek açmak için 1 yıl mücadele eder. Yetiştirilmesi zor olan amiral bitkisi oğlak kadınları tarafından tercih edilir.

Kova Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Kova burcu kadınları hayata zorluklarla mücadele etmek için gelmiştir. Kendileri gibi zor şartlar altında yetişen çiçekleri tercih ederler. Zor yetişen ve kolay bulunmayan kardelen çiçekleri kova burçlarının her zaman 1 numaralı çiçek tercihi olmuştur.

Balık Burcu Kadınları Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

Burçlara göre çiçek seçimi listesinde son burç olan balık kadınları ilkbahar mevsiminin habercisi olan nergisleri severler. Sarı renkli hoş kokulu 1 vazo dolusu nergis ile balık burcu kadınları mutlu edebilirsiniz. Parlak rengi, uzun süren kokusu ile balıklar nergis çiçeğine asla hayır diyemezler.

8 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu