Boğa Akrep Uyumu-Boğa ve Akrep Burcu Aşk Uyumu

Boğa akrep uyumu, boğa ve akrep burcu uyumu, boğa kadını akrep erkeği uyumu, akrep kadını boğa erkeği uyumu, boğa ve akrep burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Boğa-Akrep Uyumu

Boğa akrep uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %80, Arkadaşlıkta %10, İş Hayatında %10

Boğa Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Bir Boğa Akrep ilişkisi, her iki tarafın da son derece ve yoğun bir şekilde keyif alacağı bir ilişkidir. Bu çiftle çok az orta nokta olacak ve harika bir ilişki yaşanacaktır. Bunun nedeni, aralarında yüksek bir sevgi bağı olmasıdır. İkisi de aynı şeyleri istiyor ve bir şeyleri yoğun bir şekilde hissediyorlar. Boğa Kadını Akrep Erkeği Uyumu onları zamanla birbirlerine çok iyi bir şekilde yaklaştıracak. Güçlü yönleri, eğer isterlerse, zayıf yönlerini güzel bir şekilde dengeleyecektir. Daha da iyisi, Boğa Akrep aşk uyumu, her ikisini de zamanla güçlendirecek bir uyumdur. Bu hem dişil hem de erkeksi enerjinin muhteşem bir birleşimidir. Aynı zamanda birbirlerine olan sadakatlerinin bu ömür boyunca süreceği anlamına gelir. Hem Boğa kadını hem de akrep erkeği hayatında yalnızca dürüstlük ister. Bu da onlar için mükemmeldir çünkü ikisi de bunun için savaşır. Bu nedenle de bu ilişki uzun yıllar sürecek bir ilişkidir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Akrep Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Sabit burçlar duygusal olarak en yoğun burçlardır ve Akrep zaten duygusal olan su grubu burcundan gelir. Bu yüzden, işler zorlaştığında duygular yükselecek ve her aşk ilişkisinde olduğu gibi bunlara bağlı olacaklar. Sorunlar ortaya çıktığında Boğa Akrep’in iğnesine çıkacak ve ortaya çıkacak yaraların iyileşmesi yıllar alacak. Akrep Kadını Boğa Erkeği Uyumu daha inişli çıkışlı bir hal alabilir. Boğa, Akrep oyunlarından ve ayrıca Akrep’in gizemli yanından sıkılabilir. Akrep Boğa burcunu ve tüm güzelliklerini çok kıskanacak ve onu dizginlemek için bir yol bulması gerekecek. Bu ilişkide sorunlar ortaya çıktığında bile iyi sonuç verecek, ancak her iki tarafın da güçlü yönleri üzerinde çalışması ve zayıf yönlerini geri çekmesi gerekecek. Akrep kadını da boğa burcu ile ilgili yarattığı senaryolara çok fazla kapılmaması gerekiyor. Boğa erkeği gösterişli ve girdiği ortamda gözleri üzerine çeken bir kişiliktir. Akrep kadını buna alışmalı ve paranoya geliştirmemelidir. Bu, Akrep için çok zordur, ancak Akrep’in partnerini kaybetme konusunda sürekli endişelenmemek için hayattaki diğer şeylere odaklanmasını gerekecektir.

Boğa ve akrep burcu aşk uyumu genel olarak çok iyi düzeydedir.

Boğa burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu