Poşet İle İlgili Sözler-Poşet Sözleri

Poşet ile ilgili sözler, poşet sözleri, poşet mesajları, poşet hakkında sözler, poşet lafları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Poşet İle İlgili Sözler

Poşet ile ilgili sözler sizlerle;

Ne güzel demiş Serdar Ortaç: “Seni çöpe atacağım, poşete yazık.”

Belki de insan en kötü hatıralarını, canını yakanları ve ona zarar veren herkesi bir bir poşete koyup da hayatından en uzağa doğru atmalı ve onların hepsinden birden vazgeçmelidir.

Poşet Mesajları

Poşet dediğin sadece çöplerin atıldığı gereksiz bir şey değildir hatta yeri gelir çöpe atamayacak kadar çok değer verdiğin ama bakmaktan da çekindiğin o güzelim her şeyi bir poşete koyup da uzağa kaldırırsın.

Poşet bazen en sevdiğimiz ve de en çok istediğimiz ürünleri bizlere getiren ya da bazen de evdeki istemediğimiz bir şeyi yani çöpleri atmak için kullandığımız hayatımızdan asla çıkmayacak sadık dostlarımız gibidir. Poşet hakkında sözler devam ediyor.

Poşete benzeyen insanları ne hayatından çıkar ne de tamamen hayatına sok yani istediğinde içine çöpleri doldurup da atacak kadar yakın olsun ama yine de her istediğinde gelip de hayatına karışamasınlar.

Poşetler aslında ne kadar içi boş gözükse bile doldurulmaya müsaittir. Yani içi boş diye gereksiz diye sınıflandırabileceğiniz o poşet yeri gelir bir sürü şeyi bir arada taşımaya yardım eder. Poşet ile ilgili sözler;

Poşet Sözleri

poşet hakkında sözler

Poşet sözleri devam ediyor;

İnsan beyni de aslına poşete benzer yani boş olduğu zamanlar da olur ama insan emek verdiği ve mücadele ettiği sürece o poşeti gayet de güzel bilgiler ile doldurabilir.

Poşetler ile sorunu olan herkes kendine hayat boyu yanında olup de tüm sorunları taşımaya gönüllü olan her şey ile problemi var demektir.

Tüm poşetler aslında gerekli yerde kullanıldığı sürece aslında çok daha fazla işe yarar, örneğin; sadece bir şeyler taşımak yerine cif ile birlikte poşet kullanılarak yıkandığı zaman tüm musluklar ve çaydanlıklar ilk günkü gibi pırıl pırıl olur.

Aslında poşetler doğa içinde oldukça zararlıdır bunun için poşet kullanmak yerine bez çanta tercih etmek hem herkesin sağlığı hem de doğanın sağlığı adına çok daha faydalıdır. En güzel poşet lafları;

İnsanlar günlük alışverişlerinde ya da diğer tüm işleri için poşet kullanmak yerine kağıttan taşıma çantaları kullanabilir ve böylece fazlaca tüketilen ve herkes için zararlı olan poşet atıklarının önüne geçmiş olur.

Ben artık hem kendim için hem de naylon atık üretimine katılıp doğaya zarar vermemek için poşet kullanmıyorum ve bunu diğer tüm herkese de tavsiye ederim.

Genelde temizlik için bez kullanmak yerine baskısı olmayan düz beyaz poşete hiç ıslatmadan ya da su ile temas etmeden krem cif dökerim ve çaydanlığımı bir güzel poşet ile beraber ciflerim, böylece su lekesi de kalmaz çaydanlığım da istediğim gibi olur.

Poşet Mesajları

Poşet Sözleri

Poşet mesajları devam ediyor;

Poşet çay da aslında hayat kurtarır çünkü insan çay demlemek için yeterli vakti olmadığı zamanda bile çay içmek isteyebilir ve o zaman da poşet çayı kullanmayı tercih edebilir.

İnsanlar dışarıdan poşet çay gibidir, bir kutuları vardır en dışta ve hepsinden farklı desenleri de ama suya koyduğun vakit herkes kendi içindeki acıyı çıkarır ve kendi rengini gösterir.

Poşet çayı daha sık tercih etmeli insanlar aslında çünkü çok daha pratik hem de yalnız olup da çay içmek istedikleri zaman bile başkalarına ihtiyaç duymadan çayını istediği gibi içebilir.

Sadece kendim için ya da poşetler ücretli hale getirildiği için değil tüm doğanın sağlığı ve atık üretiminin artmasına katılmama adına kendi çantamı her seferinde yanımda taşırım ve istediğimi de güzelce içine koyar, taşırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu