Oğlak Balık Uyumu-Oğlak ve Balık Burcu Aşk Uyumu

Oğlak balık uyumu, oğlak ve balık burcu uyumu, oğlak kadını balık erkeği uyumu, balık kadını oğlak erkeği uyumu, oğlak ve balık burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Oğlak Balık Uyumu

Oğlak balık uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %40

Oğlak Kadını Balık Erkeği Uyumu

Oğlak balık uyumu ilişkisinde her ikisi de kendini oldukça rahat hissedebilir. Duygusal olarak benzer hislere sahiplerdir. İlişkilerine saygı duyar ve dürüst olurlar. Oldukça iyi anlaşırlar. Yeterince uzun süre birlikte kalırlarsa, mükemmel bir istikrar, güven ve duygusal heyecan karışımı oluşturabilirler.

Oğlak Kadını Balık Erkeği Uyumu oldukça iyidir. İçkinin en büyük sorunlarından biri güven sorunudur. Çünkü ikisi de her ne kadar doğruya ve dürüstlüğe önem verse de değişken karaktere sahiptirler. Her iki burç da kolayca güvenmediğinden her geçen gün birbirlerinden mutlaka bir şeylerin kanıtını isteyeceklerdir. Bu partnerlerinin güvenini kazanmak için bir oyun veya rekabete dönüşebilir. İkisi de çekingen bir tavır oluşturabilir. İkisi de utangaçtır ve birbirlerini tanımak için daha fazla çaba sarf etmeleri gerekebilir.

İletişimleri çok güçlü olmasa bile aralarında sarsılmaz bağlar olacaktır. Birbirlerini derinlemesine tanımaktan heyecan duyarlar. Oğlak burcu katı fikirlerine ve inançlarına teslim olmadığı sürece Balık burcuyla oldukça güzel bir şekilde anlaşacaktır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Balık Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Bazen iletişim sorunları yaşayabilirler. Bu ilişkide her iki burç da değişken ruh haline sahiptir. Birbirlerini anladıkları sürece uzun süreli bir ilişki yaşayabilirler. Oğlak burcu kendi katı fikir ve inançlarını balık burcuna empoze etmeye çalışmadığı sürece mutlu bir birliktelikleri olur. Çünkü bir süre sonra Balık kadını bu durumdan sıkılabilir.

Balık Kadını Oğlak Erkeği Uyumu ortalama diyebiliriz. Oğlak Burcu her zaman eğlenceli ve hareketli bir yapıdadır. İlişkileri için güzel meyveleri toplamanın zamanı biraz uzun sürebilir. Gerçekten birbirlerini anlayana kadar yıllarca aralarındaki bağı inşa etmeleri gerekebilir. Sürekli olarak büyüme ve birbirlerinin en iyisini ortaya çıkarma yetenekleri vardır. Birbirlerine ilham verirler.

Bazen hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bunların en büyük nedeni ise güven problemi ve baskıdır. Bazen çok farklı olurlar, Balık mükemmel bir aşk hayal eder, Oğlak bunun imkânsız olduğunu bilir. Kolay olmayacak ama farklılıklarının üstesinden gelmek için birbirlerine yeterince değer verebilirler. Oğlak burcu gibi biri heyecan verici ve öngörülemeyen çılgın bir aşk hikayesine çekilebilirse, bunu yapacak olan kesinlikle Balık burcudur.

Oğlak ve balık burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Oğlak burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu