Boğa Terazi Uyumu-Boğa ve Terazi Burcu Aşk Uyumu

Boğa terazi uyumu, boğa ve terazi burcu uyumu, boğa kadını terazi erkeği uyumu, terazi kadını boğa erkeği uyumu, boğa ve terazi burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Boğa-Terazi Uyumu

Boğa terazi uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Boğa Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Bu ilişkide bazı iletişim sorunları yaşanabilir. Küçük bir sorun bile büyüyebilir ve çözüm yolu geç bulunabilir. Fakat yine de yalnızca Zıtlık yoktur. İkisi birbirleriyle güçlü bir çekimle bağlıdır. Boğa Kadını Terazi Erkeği Uyumu denildiğinde akla ilk olarak yıllarca sürecek bir ilişki gelir. Çünkü bu çift birbirlerini tanıdıkça seveceklerdir. İkisi de birbirleri hakkında öğrendiklerini sevecekler ve sadece bir birey olarak değil, yıllar boyunca birlikte bir çift olarak daha güçlü hale gelecekler. Bu, ellerini birbirinden uzak tutamayacak bir çift! Ayrıca, büyük bir enerji ile bu çiftin şans kapıları oldukça açıktır ve bu da kendileri için iyiye işaret edecek. Terazi burcu doğası gereği sürekli hareket halindedir ve akışkandır. Boğa kadını ise daha yavaş ve sabittir. Boğa kadını terazi erkeğinin sürekli aktif olmasından rahatsız olacaktır. Ve Terazi de bir süre sonra Boğa’nın kendisine takıntılı yaklaştığından şikayetçi olabilir. Bu ilişkinin aşk uyumluluğunun gerçekten yükselmesi için, her bireyin zayıflıklarını kabul etmesi ve diğeri için bunların üstesinden gelmek için yüksek bir çaba sarf etmesi gerekir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Terazi Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Boğa erkeği ilişkisine sadık ve güvenilir biridir. Terazi kadını ise enerjik ve boğa erkeğinin yavaş yaşantısını dinamik hale getirecek kişidir. İkisi de büyük bir saygıyla ilişkilerine odaklanabilirler. Aralarındaki tutku ve enerji her zaman canlı kalacaktır. Beraber sanat etkinliklerine gidebilir ve yeni yerler keşfedebilirler. Terazi Kadını Boğa Erkeği Uyumu açısından bakıldığında yüksek bir uyum görülmektedir. Terazinin anlık ruhsal değişimlerini boğa erkeği bir süre sonra uyum sağlayabilir. Sakin ve planlı hayatın tam aksine bir hayat yaşamak Boğa için kolay olmayacaktır. Yine de Terazi kadınının güven veren adalet duygusu Boğa’nın kendini huzurlu hissetmesine yetecektir. Sadık bir partner olan Boğa her zaman uzun bir ilişkinin hayalini kurar. Birbirlerinin kişilik özelliklerine değer verdiklerinde bu ilişki uzun sürer. İletişimde kaldıkları sürece birbirlerini tanıyacaklar ve sevgileri yükselecek. Kültürel gezilere önem verecek ve sürekli yeni şeyler keşfedecekler. Bu nedenle ilişkileri her zaman canlı kalacak.

Boğa ve terazi burcu aşk uyumu genel olarak orta seviyededir.

Boğa burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu