Alfa Romeo Engelli Araç Fiyatları 2024

Alfa romeo engelli araç fiyatları 2024, Alfa romeo ötvsiz fiyatlar, alfa romeo engelli indirimi vb.. indirimli araba fiyatları için aliskanlik.com

Alfa Romeo Engelli Araç Fiyatları 2024

Engelli vatandaşlarımız için ÖTV indirim konusunda alınan son kararlar beraberinde vatandaşlarımızın biraz daha ayrıcalıkları olmalarına sağladı. Ülkemizde bulunan ve engel durumu % 90 üzerinde rapor ile belirlenen vatandaşlarımızın ÖTV ödemeden alacakları sıfır araç fiyatları hakkında merak edilenleri buradan açıklamak istiyoruz. Alfa romeo engelli araç fiyatları 2024 hakkında merak ettiğiniz detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

2024 yılında 3 farklı model ile karşımızda

Ülkemizde çok fazla tercih edilmeyen araç markaları arasında yer alan Alfa Romeo markasının 2020 yılı içerisinde 3 farklı model ile karşımıza çıktığını belirtelim.

Gılulıetta

Ülkemizde markanın en çok tutulan modelleri arasında yer alan Gıulıetta modelinin 2024 yılı içerisinde liste satış fiyatının 244 Bin TL ile 264 Bin TL arasında değişen fiyatlar ile satışa sunulduğunu belirtelim. Özellikle de dizel motor seçeneği ile satışa sunulan bu aracın bu fiyatı üzerinden % 40 indirim ile engelli vatandaşlarımızın alma durumu söz konusu olmaktadır.

Gıulıa

Sedan kasası ile karşımıza çıkan Gıulıa modeli de son zamanlarda dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır. D segment bir araç olarak karşımıza çıkan bu modelin liste fiyatının ise 490 Bin TL ile 545 Bin TL arasında değişen liste fiyatları bulunmaktadır. Bu aracı engelli vatandaşlarımız almak isterse belirttiğimiz fiyat üzerinden %40 indirim ile bu aracın sahibi olabilirler.

Stelvio

Alfa Romeo engelli indirimi hakkında son olarak sizlere firmanın SUV modeli olan Stelvio modeli hakkında bilgiler sunalım. Aracın liste satış fiyatının 575 Bin TL ile 625 Bin TL arasında değişen fiyatlarının bulunduğunu ve bu aracı almak isteyen engelli vatandaşlarımızın %40 oranında indirim ile alma şansları bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu