Başak burcu agustos 2024 aylık burç yorumu

Başak burcu agustos 2024 aylık burç yorumu Sevgili başaklar bu ay hayatınızın, alışkanlıklarınızın, günlük hayatınızın gözden geçirilip değerlendirileceği, kendinize yeni bir düzen oluşturacağınız, kendinizle daha fazla ilgileneceğiniz sizin için yılın en iyi aylarından biri 23 ağustosa kadar güneş aslan burcunda daha sonra ise sizin burcunuzda yani başak burcunuza ilerleyecek. Bu aya aslan yeni ayı teshirleriyle başlıyoruz.

28 temmuzda aslan burcuna yeni ay doğmuştu ve ayın ilk yarısı içerisinde bu teshirler devam edecek. Ayın ilk haftasında venüs de aslan burcuna geçecek 12. Evimize geçecek. Biraz izole olmak istediğiniz biraz kendinize döndüğünüz içe döndüğünüz bir dönem.bir tatil söz konusu olabilir bu aylarda bulunduğunuz çalıstığınız yerlerden uzaklaşabilirsiniz, biraz yalnız kalıp kafa dinleyebilirsiniz.

Başak burcu agustos 2024 aylık burç yorumu

Bunun haricinde kendinizle de ilgilenebilirsiniz sağlık konuları şifa konuları, terapi konuları gibi konular olabilir . Hazırlıklar olabilir öğrenciyseniz eğitiminizle ilgili hazırlıklar olabilir.  Başak burcu agustos 2024 aylık burç yorumu İşle ilgili bazı konularda bazı hazırlıklar olabilir. Yaşadığınız mekanların düzenlenmesi, iyileştirilmesi gibi konular olabilir. Tedavilerinizi ve sağlık kontrolleriniz bu ay içinde gündeme gelebilir.

Başak burcu agustos 2022 aylık burç yorumu
Başak burcu agustos 2022 aylık burç yorumu

12 ağustosta 19 derece kova burcunda dolunay meydana gelecek 6. Evinizde meydana geliyor bu dolunay özellikle sabit burçları daha fazla etkilemekte kişisel doğum haritanıza bakarak 19 derece ve yakınlarında sabit burçlarda gezegenleriniz bulunuyormu öğrenebilirsiniz. Başak burcu agustos burç yorumu Yani kova, aslan , akrep ve boğa burçları bulunuyorsa eğer bu dolunay daha güçlü etkiler getirebilir size.

Satürnle birleşen uranüsten dik bir açı alan zor bir dolunay bu sert açılar var bunlar özellikle 9-15 ağustos aralığında kendini daha yoğun hissettirebilir. İş hayatınızda, günlük hayatınızdaki düzeninizi etkileyecek bazı yüzleşmelerle karşılaşabilirsiniz. Başak burcu agustos 2024 aylık burç yorumu Çalışma ortamınız iş ve mesleki konularda belki sonuçlanmalar olabilir . Evcil hayvanlarınız varsa onların sağlığına dikkat ediniz. Evcil hayvanınız yoksa belki bu ay bir hayvan sahibi olabilirsiniz. Yardım aldığınız kişiler işten ayrılabilir örneğin asistanınız , bebek bakıcınız vb. Az veya çok bu dolunaydan teshirler alabilirsiniz.

Başak burcu agustos burç yorumu

13-19 ağustos aralığında gezegeniniz merkürün olumlu açıları günlük hayatınızı iyileştirmek adına size destekler verebilir. en azından bir zorlukla karşılaştığınızda pratik çözümler bulabilrsiniz yaratıcı bir fikir ortaya koyabilirsiniz veya kendi becerilerinizden yararlanabilirsiniz. Size yardım edecek açık veya gizli yardımcılar olabilir etrafınızda bunları hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızında güçlü olduğu bir süreç .

20 ağustos itibari ile bu yılın en önemli gezegen geçişi başlayacak enerji gezegenimiz mars ikizler burcuna geçiyor. Marsın ikizlerdeki seğri bu yıl için önemli çünkü uzun süre kalacak. Mars 2 yıllık dönemlerle kendi içsel bir döngüsü vardır 2 yıllık dönemlerle bir burçta 6 aydan daha fazla kalır ve bu süreç içerisinde de 2 – 2.5 ay kadar da retro hareket yapar. Bu sefer ikizler burcunda bunu deneyimleyeceğiz.

Başak burcu agustos burç yorumu
Başak burcu agustos burç yorumu

30 ekim itibari ile mars gerilmeye başlayacak 12 ocağa kadar gerilemesi sürecek, 12 ocakta ilerleyecek ve 26 marta kadar da ikizler burcunda olacak. Yani önümüzdeki 7 ay mars ikizler burcunda olacak. Mars neredeyse enerji oradadır , aksiyon oradadır, mücadele oradadır. Başak burcu agustos 2024 aylık burç yorumu Mars aynı zamanda savaş gezegeni olduğu için dikkat edilmesi gereken bizi biraz zorlayacak olmasıdır. Başak burcu için ise önemli bir harekettir çünkü ikizler de başak burcu gibi değişken bir burçtur ve mars başak burcunun 10. Evinde olacak size sert bir açıda , dik bir açıda olacak bu oldukça güçlü bir açıdır. Bu durum sizin enerjinizi arttırır mücadele gücü verir fakat sizi sabırsız da yapabilir, agrasifde yapabilir , zaman zaman çok huzursuz edebilir.

Kariyer mücadelenizin öne çıktığı bir dönem. Toplumdaki statünüz, gelecek hedefleriniz, iş , güç , görev ve sorumluluklar alanında çok fazla enerji harcayacağınız 7 aylık dönem sizi bekliyor. Bu süreç içerisinde zaman zaman daha fazla yorulabilirsiniz. Zaman zaman aile büyükleriyle çatışmanız olabilir. Zaman zaman kazalara ve sakarlıklara daha yatkın olabilirsiniz. Sağlık konularında daha hassas olabilirsiniz. Özellikle kasim aralık ve ocak ortalarına doğru olan dönemde yani marsın gerileme döneminde bu süreçlere biraz daha dikkat etmekte fayda var. Burcum Ne diye merak edenlere.

Güneş 23 ağustos itibari ile başak burcuna geçiyor ve sizin için artık doğum günü zamanı, güneş yaşam enerjinizi arttırıyor. Parlıyorsunuz, dikkat çekiyorsunuz. 27 ağustosta 4 derece başak burcunda yeni ay doğacak bu yeni ay sizin yeni ayınız. Başak burcu agustos 2024 aylık burç yorumu Özellikle 27 ağustos yakınlarında doğduysanız yani 23 ağustosla 31 ağustos arasında doğduysanız yükselen başak burcu olanlar 4 derecenim yakınındaysa bu yeni ay sizin için çok önemlidir. Değişken burçlarda gezegenleriniz varda yine  etkileri artacaktır.

Yeni ay yenilikler demek yeni başlangıçlar demek. Başak düzenlemelerle ilgili hayatımızı düzenlemek için hayatınızdaki bazı iş konularında sağlık konularında veya günlük yaşamınızın verimini arttırmak için bazı kararlar verebileceğinize bazı düzenlemeler yapabileceğinize işaret ediyor. Başak burcu agustos burç yorumu Yeni bir işe başlamak olabilir. Sağlık konularında kendinizle ilgilenip, zararlı alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz .

Bir sağlık sorununuz varsa tedaviye başlayabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzde bir imaj değişimi de olabilir. İlişkilerinizle de ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Başak burcu agustos 2024 aylık burç yorumu Yani bu yeni ay döngüsü her türlü ilişkinizi de  , kariyerinizi de etkileyebilecek . İlişkilerde yenilikler getirebilir. Hayatınızda yer değisimleri gibi önemli kararlar olabilir. Başak burcuba 10 eylüle kadar olan süreçte bu yeni ay tehsirleri kendisini hissettirip gösterecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu