Arefe Günü Mesajları-Arefe Sözleri

Arefe günü mesajları, arefe sözleri, ramazan arefesi mesajları, arefe kutlama mesajları, arefe ile ilgili sözler gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Arefe Günü Mesajları

Arefe günü mesajları sizlerle;

Güzel ve sıcak bir mesaj ile kalbiniz huzur dolsun, sofralarınız bereket ve evinizde huzur dolsun. Güzel bir arefe günü geçirin ve ömrünüz en az bugün kadar güzel olsun.

Kalplerimizi sıcacık eden ve bizleri huzura boğan bu kıymetli günde hepimiz için Allah’tan merhamet, huzur ve de mutluluk dilerim, hepimiz adına.

Sevdiğiniz herkes ile ve de sizi seven herkes ile güzel bayramlar yaşamanızı dilerim. Kimsenin yalnız kalmadığı, kimsenin aç kalmadığı ve kimsenin de başka sıkıntıları çekmediği güzel bir bayram olsun ve arefe gününüz mübarek olsun.

Ne kadar büyürsek büyüyelim her seferinde küçük bir çocuk gibi bayramı beklediğimiz ve heyecandan uyuyamadığımız arife günlerini anımsamak elbette zor değil. Yine öyle güzel bir bayram günü yaklaşıyor ve hepimizin arefe günü mübarek olsun. Arefe günü mesajları devam ediyor.

Hayatta yaşadığınız her günün bayram günü gibi geçmesini ve içinizdeki her heyecanın da arife günü heyecanı kadar taze ve yeni olmasını dilerim. Arefe gününüz güzel geçsin.

Her gününüzü sevdikleriniz ile geçirin, yüzünüz hep gülsün, vicdanınız hep rahat olsun ve yüreğinizden umut hiç eksik olmasın. Arefe gününüz güzel geçsin.

En güzel bayramların müjdecisi olan ve bize gelecek güzel günlerin haberlerini veren arefe gününün güzel geçmesini dilerim.

Bizlerin daha iyi zamanlarının haberlerini veren ve bizler için en güzel günleri müjdeleyen arefe günü için dualarımızı eksik etmeyelim ve yalnız kendimiz için değil tüm sevdiklerimiz için de dualarımızı eksik etmeyelim.

Arefe Sözleri

Arefe sözleri sizlerle;

Kader yolumuz üzerinden tüm problemlerin çıkarıldığı, kaza ve belanın eksildiği, sorunların tek tek silinip gittiği bir arife günü yaşamanızı en içten dileklerim ile diler, iyi bir gün geçirmenizi dilerim.

Her seferinde en baştan heyecan ile bayramı dört gözle beklediğimiz bu arefe gününde bekleyişlerinizin hayırlara vesile olmasını ve sizler için de en hayırlısının olmasını dilerim.

 Yüreğine düşen her damla umut olsun ve aklına düşen her şey de birer ümide dönüşsün. Arefe gününüz kutlu olsun ve bir ömür mutlu olun.

Bilerek ya da bilmeyerek yaptığımız tüm hataların affedildiği bu güzel günde hepimizi Allah’ın merhametine uygun birer kul olabilmeyi Rabbim nasip eylesin. Arife gününüz mübarek olsun.

Her şeyi bilen Allah, bizleri doğru yoldan ayırmasın ve bizleri merhameti ile sarıp sarmalasın. Sofralarınız bereketli evleriniz huzurlu olsun, hayırlı bir arife günü olması dileği ile.

Her sevdiğiniz ile birlikte olabildiğiniz, yüzünüz ve hiç gözleriniz solmasın. Her gününüz tatlı olsun, her gün doğam güneş sizin için doğsun. Arife gününüz kutlu olsun.

Güzel ve de pek kıymetli bayram günlerinin en güzel habercisi olan arife günlerini iyi değerlendirmek ve de kendimiz için daha hayırlı olan yoldan devam etmeliyiz. Arefe gününüz hayırlı olsun.

Ramazan Arefesi Mesajları

Ramazan arefesi mesajları sizlerle;

Bizlere en heyecanlı, sevdiklerimiz ile olan ve de pek kıymet verdiğimiz bayramların geleceğini anlatan arife günleri en az da bayramlarımız kadar güzel ve de huzur doludur. Bugünün kıymetini iyi bilmeli ve de bunun adına bol bol dualar etmeliyiz. Hayırlı arife günleri.

İki elin göğe açılması ile başlar tüm her şey, dualarımızda olabiliriz beraber, iyi günler geçirmek için iyi olunur, sevgi dolu günler birlikte durulur. Hayırlı arefe günleri dilerim efendim.

Rahman ve Rahim olan yüce yaradan bizleri doğru yoldan ayırmasın ve sevdiğimiz hiç kimseden mahrum kalmadan huzur içinde bir yaşam sürelim. Arife gününüzü en içten dileklerim ile kutlar ve hayırlı olmasını dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu