Aslan Yay Uyumu-Aslan ve Yay Burcu Aşk Uyumu

Aslan yay uyumu, aslan ve yay burcu uyumu, aslan kadını yay erkeği uyumu, yay kadını aslan erkeği uyumu, aslan ve yay burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Aslan Yay Uyumu

Aslan yay uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %80, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %10

Aslan Kadını Yay Erkeği Uyumu

Aslan yay uyumu en iyi burçlardandır. Bir ilişki içerisinde olan Yay ve Aslan, muhtemelen tüm burç sembollerinin en iyi eşleşmelerinden biridir. Aslan burcu romantik ve tamamen sevgilisine adanmıştır. Birbirlerinin ihtiyaçlarını hiçbir zorluk çekmeden derinden anlarlar.  Aslan Kadını Yay Erkeği Uyumu yüksek bir uyum gösterirler. Aslan ve Yay burcu farkına bile varmadan saatlerce konuşabilirler. Konuları asla bitmez ve aralarındaki iyi iletişim %100 garantilidir. Bu iletişim sadece kendi aralarında değil diğer insanlarla da etkilidir. İkisi de oldukça sosyal ve arkadaş canlısıdır. Bu nedenle de sık sık birlikte arkadaş buluşmalarına gidecek ve her hafta bir etkinlikte yer alacaklardır. Can sıkıntısı onların en büyük düşmanıdır ve çok sayıda plan yaparak zaman geçireceklerdir. Bu nedenle asla birlikte sıkılmazlar. Aslan kimi zaman tembellik yapmak istese de Yay erkeği onu yataktan çıkaracak ve her zaman enerjisini yükseltecektir. İkisi de uzun süre birlikte olacak burçlardır. Aynı zamanda birbirlerine her an güvenebileceklerini bilirler. İlişkilerinde saygı ve anlayışın büyük bir yeri vardır.

 Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Yay Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Aslan erkeği, partnerinin desteğini almaktan ve anlaşılmaktan hoşlanır. Yay kadını bunu destekleyecektir. Aşk ilişkileri özellikle başlangıçta yoğun geçer, harcama sınırlaması olmaksızın harika buluşmalar yapmaktan ve her küçük detayı kutlamaktan zevk alırlar. Yay Kadını Aslan Erkeği Uyumu yüksektir. Yay burcu her zaman özgürdür. Bir şey canlarını sıktığında hiç düşünmeden değişebilirler. Aslan burcunu etkilemesi de bu özgür ruhundandır. Aslan kimi zaman çok kıskanç olabilir. Aslan’ın hararetli tutkusu ile Yay kadınının uyum yeteneği birbirine karışabilirse, uzun ömürlü bir çiftimiz var. Genel olarak bu çiftin kavgaları güç gösterisi nedeniyle olur. Aslan biraz geri çekilirse ve Yay da sakin kalmayı başarırsa tartışmalar kolayca sonlanabilir. İyi bir iletişimleri vardır. Bu da onların en güçlü silahıdır. Aslan burcu ve Yay burcu çok aktif ve aileleriyle çok zaman geçirmeyi severler. Her ikisi de birbirlerinin kişisel alanına saygı duydukları için aynı çatı altında bir ilişkinin tadını çıkarabilirler. Bu alan ve zaman kendileri için faydalıdır, çünkü kimse diğerini hayatının herhangi bir alanında engellemez.

Aslan ve yay burcu aşk uyumu genel olarak çok iyi düzeydedir.

Aslan burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu