Ramazan İle İlgili Sözler-Ramazan Sözleri

Ramazan ile ilgili sözler, ramazan sözleri, ramazan mesajları, mübarek ramazan sözler, ramazan ayı sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Ramazan İle İlgili Sözler

Ramazan ile ilgili sözler ile ramazanın geldiğini kutlayabilirsiniz. Mübarek ramazan sözleri ve çok daha fazlası sizlerle;

Ramazanın gelmesi demek diğer on bir ayın sultanı geldi demektir.

Ramazan bayramı herkes için mübarek olsun ve hayırlı geçsin. İnşallah Rabbim bu Ramazan Bayramı süresi boyunca ve ondan öncesinde yaptığımız bilerek ya da bilmeyerek tüm günahları affetsin.

Mübarek ramazan ayı boyunca her kul gönlünü ve ellerini yaratıcısına açsın ve ondan gelecek her türlü şeye karşı boynunun kıldan ince olduğunu bilsin.

Her ölümlü kulun bir diğer insanı anlamak uğruna ve onun yaşadıklarını yaşayıp empati kurabilmek adına yaptığı tüm çabalar Ramazan ayında olur.

Her ay ve yaşanılan her gün elbette kıymetli ve önemlidir lakin Ramazan ayı çok kıymetli ve mühim bir aydır.

Ramazan ayının güzellikleri ne tek tek saymak ile ne de tek tek anlatmak ile biter çünkü bu ay diğer on bir ayın sultanıdır.

Tüm güzelliklerin ve güzelliklerin getirildiği ayın sahibinin emirleri uğruna Ramazan ayı boyunca oruç tutulur.

Ramazan ayı her sene olduğu gibi bu senede yüce Yaradan’ın rahmeti ve bereketi ile bizleri donatacak ve tüm güzellikleri bizlere getirecektir.

Her gönlün sohbete ve muhabbete doyduğu ayrıca sofraların da misafirler ile beraber bereketlenip daha da bollaştığı güzel aydır Ramazan.

Herkesin içine bir tutam sevgi koymasını ve her ruha bir nefes şifa üflemesini dilerim bu aydan. Ramazan ayınız mübarek olsun.

Ramazan Sözleri

ramazan mesajları

Ramazan sözleri ve çok daha fazlası sizlerle;

Her zaman bizler için açılan dua kapıları bu sefer ramazan ayının sebebi ile açılmakta ve dualar kabul olmaktadır. Bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine bir Müslüman yalnız kendi için değil diğer Müslüman din kardeşleri için de dua etmeli ve iyi dileklerde bulunmalıdır.

Herkesin kendi nefsini terbiye etmek adına aç kaldığı bu mübarek Ramazan ayında, kim ne kadar zengin olur ise olsun oruç tutarak diğer daha kötü durumda olanları anlar ve onların yerine kendini koyabilir.

Her kalbin iman ile dolup taştığı ve her elin yüce Yaradan’ın semasına doğru açılıp dua kapıları önünde beklediği bir Ramazan ayı olur inşallah. Herkes için en hayırlısının olduğu bir ay olsun.

Sevginin yalnız dilde değil yürekte de hissedildiği bu mübarek ayda evlerin misafir ile dolup taştığı ve bu misafirlerin de kendi bereketi ile geldiği bir ay olmasını dilerim.

Tün dünyevi zevklerden ve tüm dünyevi işlerden uzaklaşıp da dine ve dini olaylara dönülen mübarek bayram boyunca herkesin huzurlu ve mutlu olmasını ayrıca hayırlı bir ömür yaşamasını dilerim.

Ramazan ayı her kalbe dokunur ve her kalp içinde ayrı bir güzellik oluşturur. Tüm bu güzelliklerin de yanı sıra insanların saygı ile birbirlerine yaklaştığı ve bütünleştiği bir aydır.

Ramazan ayı herkes için hayırlı olsun. Her insan ramazan ayını ve bu mübarek ayın tüm güzelliklerini doyasıya yaşadığı bir ay geçirsin.

Ramazan Mesajları

ramazan sözleri

Ramazan mesajları ve ramazan ayı sözleri sizlerle;

Yılın diğer aylarından daha bereketli ve daha farklı bir sofra olduğunu ramazan ayı boyunca fark edebilirsiniz. Çünkü ramazan ayı yalnızca insanların oruç tuttuğu bir ay olmasından da ziyade evlere bereketin, bolluğun ve huzurun da geldiği bir aydır.

Allah kimseyi doğru yoldan ayırmasın ve doğru yoldan ayırdıklarını da en hayırlı ve en kısa şekilde tekrar hak yolunda yürümeye layık eylesin. Bu ramazan herkesin huzuru, mutluluğu ve sağlığı daim olsun.

Herkesin hayallerinin ve umutlarının bir bir gerçekleştiği bu mübarek ay boyunca dilerim ki hiç kimse yatağına aç girmesin ve kimse yokluk ve fakirlik ile mücadele etmesin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu