Aslan Oğlak Uyumu-Aslan ve Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Aslan oğlak uyumu, aslan ve oğlak burcu uyumu, aslan kadını oğlak erkeği uyumu, oğlak kadını aslan erkeği uyumu, aslan ve oğlak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Aslan Oğlak Uyumu

Aslan oğlak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %10, İş Hayatında %30

Aslan Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Aslan oğlak uyumu genel olarak iyi seviyededir. Aslan ve oğlak bir araya geldiğinde ortak zevkler paylaşırlar. Her ikisi de anlayışlı ve duygusaldır. Yüksek bir vicdanları vardır. Sadakat ve istikrarlı bir ilişkinin peşinden giderler. Aslan Kadını Oğlak Erkeği Uyumu oldukça yüksektir. Her iki burç da nasıl eğlenileceğini bilir, genellikle uzun süreli meşguliyet yerine durgun ve rahat zevkleri tercih ederler. Aslan Kadını beklediği beğeniyi veya ilgiyi görmediğinde gerginlikler artar. Oğlak başka bir yerde çok uzun süre kalırsa, Aslan buna karşı çıkmak isteyebilir. Aslan sürekli olarak saygısızlık hissettiğinde, sanki ihtiyaçları önemli değilmiş gibi, ilişkilerinde sorun yaşayabilirler. Oğlaklar, yumuşak doğaları nedeniyle, bazen Aslan’ı talepkar veya sinir bozucu bulur. Yine de bu çift birbirinden ayrılamaz. Kavga etseler bile sürekli yan yana kalmak isterler. Her iki taraf da duygularını ve ihtiyaçlarını ifade etmede birbirlerine karşı açık ve dürüstse, çatışmayı en aza indirecek ve kıskançlığı azaltacaktır. Konuşma hararetlendiğinde, her burcun bir adım geri çekilmesi ve olayları sakince değerlendirmesi önemlidir.

 Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Oğlak Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Aslan erkeği ahlaki değerleri oldukça yüksek bir erkektir. Oğlak kadınını da bu tavır büyüler. Aslan Oğlak’ın bağlılığını hissettiği sürece, eylemlerini sorgulamaz. Aslan, partnerinin güven eksikliğini kolayca hissedebilir ve tavırlarını hemen buna göre ayarlar. Oğlak Kadını Aslan Erkeği Uyumu oldukça yüksektir. Oğlak ve Aslan son derece tutkulu olsalar da ve aralarındaki şeyler bazen kontrolden çıkabilse de nasıl özür dileyeceklerini ve barışacaklarını biliyorlar. Oğlak ve Aslan arasındaki aşkı kırmak oldukça zordur. Her zaman ne yapmaları gerektiğini bilirler. Birlikteyken zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar. İkisi de vicdanlı kişilerdir. Birbirlerini kırmaktan ve üzmekten çekinirler. Oğlak ve Aslan, müthiş enerjileri drama ve kavgadan uzaklaştırıldığında yaratıcı bir ilişki yaşarlar. Aşkları onları ömür boyu bir arada tutabilecek güce sahiptir. Bununla birlikte, eğer içlerinden birinin önceki ilişkilerinde geliştirdiği yalan söyleme veya aldatma alışkanlığı varsa, muhtemelen bunda da aynı davranışı sürdürecektir. Şanslılar çünkü hem sıcak hem de birbirlerine yakın olma eğilimindedirler.

Aslan ve oğlak burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Aslan burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu