8 Temmuz Hangi Burç- 8 Temmuz Yükseleni

8 Temmuz hangi burç, 8 Temmuz doğanların özellikleri, 8 Temmuzda doğan ünlüler, 8 Temmuz yükseleni, 8 Temmuzda burcu erkeği ve kadını vb…Yengeç burçları bilgileri için alışkanlık

8 Temmuz Hangi Burç

8 Temmuz hangi burç, çok merak edilir. Ancak 8 Temmuz tarihinde doğanlar Yengeç
burcu özelliğini taşırlar

8 Temmuzda Doğan Kişilerin Kişisel Özellikleri

8 Temmuzda doğan kişiler yaşama tutkuyla bağlanır. Başladıkları hiçbir işi yarım bırakmazlar. Ne kadar güçlü olduklarını anlamak istiyorsanız akrebin gözlerine bakın. Bakışları ile sevgi ve nefretini çok rahat ifade ederler. Ukala, kendini beğenmiş, böbürlenen insanları sevmezler. Kuşkucu oldukları için akrep eşleri çok zorluk çeker. Aşırı kıskanç oldukları için sevdiklerine dünyayı zindan ederler. Çalışmalarını sabırlı ve özenli yaparlar. Yaşamın basitliklerinden arınırlar. Sürekli yenilik peşinde koşarlar. Geleneksel bağ ile bağlarını koparmadan yeni şeyler öğrenmeye özen gösterirler.

8 Temmuzda Doğan Kişilerin Fiziksel Özellikleri

8 Temmuz burcu olan kişilerin ilginç bir fiziksel yapısı var. Orta ve uzun boylu, kalın ve düzgün bedenleri vardır. Yüzleri yuvarlak, saçları koyu ve dalgalıdır. Gözleri çekicidir. Baktıkları zaman karşı tarafı eritebilirler. Gözleri ile her şeyi anlatabilirler.  Cinsiyet hormonları diğer burçlara göre daha fazla çalışır. Hastalığa karşı vücutları zayıftır. Çabuk hastalanırlar. Akrepler genelde mide ve üreme organ hastalıkları çekerler.

8 Temmuzda Doğan Erkeklerin Genel Özellikleri

8 Temmuzda doğan erkekler yaşamı ciddiye alırlar. Yaşadıkları yüksek duygular onları ihtiraslı yapar. Cinsel duyguları yoğun yaşar. Aşkları ise gizli ve derindir. Kapılarını kolay kolay kimseye açmaz. Karşısındaki kişiyi kolay etkilerler. Güçlü ihtirasları vardır ve aşka inanırlar. Aşk için gerekirse ölür ve öldürür. Yasakları delmeyi severler. Aşkı kolay bulmazlar. Buldukları aşkı da elinde tutmak için insanüstü mücadele ederler. İncinmekten korkarlar bu yüzden aşka kendilerini hemen teslim etmezler.

8 Temmuzda Doğan Kadınların Genel Özellikleri

8 Temmuzda doğan kadınlar aşırı uçlarda gezer. Kendileri ile ilgili yorum yapma ihtiyacı duymazlar. Eleştirilmekten hoşlanmazlar. Eleştirenlere ya çok büyük tepki verirler ya da görmezden gelirler. Güçlü bir adalet duygusuna sahiptir. Haksızlığa uğradıkları zaman yırtıcı bir kuş gibi olur. Haklarını aramak için savaşırlar. Bir köşeye çekilip söylenmezler. Zevkli ve seçicidir. İmkansızın peşinde koşarlar.

8 Temmuzda Doğan Ünlüler

8 Temmuz’da doğan ünlülerden bazıları;

1621 – La Fontaine, Fransız yazar (ö. 1695)

1838 – Ferdinand von Zeppelin, Alman kâşif (ö. 1917)

1839 – John D. Rockefeller, Amerikalı sanayici (ö. 1937)

1952 – Ahmed Nazif, Mısırlı politikacı

1966 – Kudret Sabancı, Türk sinema yönetmeni

1975 – Serhat Mustafa Kılıç, Türk oyuncu ve şarkıcı

1976 – Atalay Demirci, Türk sunucu, yazar, şair, oyuncu ve komedyen

1991 – Zeynep Bastık, Türk şarkıcı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu