1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Beyin Görmek-Rüyada Beyin Yemek

Rüyada Beyin Görmek-Rüyada Beyin Yemek

Rüyada beyin görmek, rüyada beyin yemek, rüyada beyin kanaması görmek, rüyada insan-hayvan beyni görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Beyin Görmek

Rüyada beyin görmek hayır olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yüce bir kişi olacağı, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olacağı, bilgiyle donanacağına işaret eder. Rüya sahibinin, hikmetli kimselerden olacağı, hidayete ereceği söylenir.  Rüyayı gören kişinin kazanç kapılarının açık olacağı, Allah’ın nimetlerinden bolca faydalanacağı, geçim derdinden kurtulacağı, hastalıktan, kederden, azaptan ve acıdan kurtulacağı söylenir. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi anlamda büyük rahatlama yaşayacağı söylenir.

  • Rüyada Beyin Yemek

Rüyada beyin yiyen kişinin duygularına kapılıp, duygusal hareket edeceği ve bu işten büyük zarar edeceği söylenir.  Rüya sahibinin maneviyatının çok güçlü olduğu, mantığından ziyade hisleriyle karar vereceğine bu yüzden zarar edeceği söylenir.

  • Rüyada Hayvan Beyni Görmek

Rüyasında hayvan beyni gören kişinin çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağı, kendini çok çaresiz hissedeceği, içine kapanacağı söylenir. Bu rüya, rüyayı gören kişinin zor bir dönem yaşayacağına işaret eder.

  • Rüyada Kendi Beynini Görmek

Rüyada kendi beynini gören kişinin daha iyisine sahip olmak için büyük bir hırsla çalışacağı ve ter dökeceğine delalet eder. Rüya sahibi, hayat standartlarını ve maddi imkânlarını yükseltmenin peşine düşecektir.

  • Rüyada İnsan Beyni Yemek

Rüyasında insan beyni yediğini gören kişinin, bir kimsenin desteği ile iş sahibi olacağı ve büyük kazançlar elde edeceği söylenir. Rüyayı gören kişiye elindeki maddi imkânlarından cömertçe sunacak ve yardımını esirgemeyecek bir kimsenin varlığına delalet eder.

  • Rüyada Beyin Kanaması Görmek

Rüyada beyin kanaması görmek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin kötü günler yaşayacağı ve çok gözyaşı dökeceği söylenir.

 

.

Yorum Yap

Yorum Yap