Anneler Günü Sözleri-Anneler Günü Mesajları

Anneler günü sözleri, anneler günü mesajları, kaynanaya anneler günü mesajları, anneler günü şiirleri, anne sözleri, anneye güzel sözler gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Anneler Günü Sözleri

Anneler günü, annelerimize adanmış özel bir gündür. 9 Mayıs günü kutlanılan bu özel gün, annelerimize alınan güzel hediyeler ve de güzel sözler eşliğinde kutlanılır. Uzun sözlerin yanı sıra anneler günü sözleri kısa da bu özel gün için oldukça uygundur. Güzel anneler günü mesajlarının yollandığı bu özel günde annelerimize bizim için yaptıkları için teşekkür edilir.

Annelerimize hoş bir anne sözleri kısa anlamlı söylenirken yüzlerinde oluşan o tebessümü görmek belki de bu özel günün kutlanmasının en güzel motivasyonudur. 9 Mayıs geldi mi herkes anneler gününde anneye söylenecek sözleri arar ve de birbirinden farklı güzel sözler bulunur. Bu güzel sözlerin hepsini sizler için bu yazımızda topladık.

Öz annemiz olmasa bile bizler için annemiz olan kaynanaya anneler günü mesajları da bu konuda en çok arananlar arasına girmiştir. Birçok sözden ziyade anneler günü şiirleri de tercih edilenler arasına girmiştir.

Her ne olur ise olsun bu özel günün kutlanması annelerimizin bizler için yaptıkları yanında hiç olacaktır. Bizim için her daim anlayışlı, emek veren, vefakar ve de fedakar annelerimiz, iyi ki varlar.

Anneler, hepimizin en kıymetli varlığıdır. Ve anneler günü de güzel annelerimize ithaf edilmiş bir gündür.

Canım annecim, sen iyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Annelerin en güzeli ve bizler için en çok çaba göstereni. İyi ki benim annemsin ve iyi ki varsın.

Annem benim, canımın en içi, en özelim ve en güzelim. Yeri geldi kimse yoktu yanımızda, yalnız ikimiz kalmıştık ama yine de en güzeli de en özeli de biz olmuştuk. Hep birlikte olmak isteği ile… iyi ki benim annem sensin ve çok ama çok güzelsin.

Annelerin en kıymetlisi, sen benim için her zaman çok ama çok önemlisi. İyi ki benimlesin ve iyi ki bu güzel aileyi daha da güzelleştiren parçasın.

Anneler günün kutlu olsun güzel annem, iyi ki burada bizlerlesin. Senin kıymetini anlatmaya kelimelerim yetmez, hep bizimle ol.

Canım annem ve benim güzel annem. Senin emeklerin elbette saymakla bitmez ve de tükenmez. Canım annem, sen her zaman bizleri düşündün ve bizler için emek harcadın. İyi ki varsın annem…

Annem benim, hayatımda başıma gelen en güzel şey. İyi ki senin evladın oldum. Anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorum.

Canım annem, iyi ki varsın ve iyi ki de benim annem olmuşsun. Sen olmasan nasıl bir halde olurdum düşünmek bile istemiyorum ama varlığın güç veriyor bana.

Kaynanaya Anneler Günü Sözleri

Güzel annecim sen her zaman gördüğüm ve sevdiğim en güzel kadın olarak kalacaksın. Senin varlığın her zaman bana güç ve kudret verecek. İyi ki varsın ve iyi ki benim annem olmuşsun. Anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim, benim güç kaynağım. Hatalarımı her seferinde daha fazla şefkatle örten ve bana her seferinde daha güzel şeyler öğreten güzel annem. Sen olmasan nasıl büyürdüm ya da nasıl varlığımı sürdürürdüm bu kocaman dünyada hiç bilmiyorum. Ama sen iyi ki varsın!

Annelerin en güzeli ve en özeli, evimizin neşe kaynağı. Senin evde sadece durman bile hepimiz için mutluluk kaynağı güzel annem. İyi ki evimizin neşesi ve mutluluğu oldun, anneler günün kutlu olsun.

Canım annem, bazen mesafeler bizi ayırır ve sevdiğimiz insanlardan uzak düşeriz. Ben şimdi belki senden kilometrelerce uzağım ama sen her zaman benim kalbimde ve de aklımdasın. İyi ki benimlesin ve iyi ki benim annemsin.

Güzel annem, şimdi bildiğim ne varsa karanlıkta bir fısıltı duymuşçasına sen öğrettin bana ve ben artık biliyorum anne olmanın ne demek olduğunu. Meğer ne zormuş anne olmak ve de anneliği senin kadar güzel yapabilmek. Daha senden öğrenecek çok şeyim var canım annem, hep yanımda ol.

Anneler günün önemini ben senin ile öğrendim. Sen belki benim öz annem değilsin ama dünyadaki tüm annelerden daha iyi annesin. Hep yanımda kal ve de hep benim annem ol, olur mu? Anneler günün kutlu olsun.

Güzel annem, sen bizleri bin bir emekle bir başına büyüttün. Senin hakkın asla ödenmez. Bugün de senin gününmüş, anneler günün kutlu olsun. Dilerim bundan sonraki hayatın güzellikler ve mutluluklar ile dolsun. Cefasını çektiğin ne var ise şimdi onların sefasını sür.

Anneye Güzel Sözler

Anneciğim, yeri geldi hata yaptım ve yeri geldi hayat denen bu yarışta çok yara aldım, çok düştüm. Sen her seferinde şefkatle elimden tuttun ve kaldırdın. Bana hayatın ne olduğunu ve yaşamın ne denli zor olsa da güzel olduğunu öğrettin. İyi ki varsın. Anneler gününü çok ama çok öpücükle kutlarım.

Bugün ne başardımsa senin desteğinle başardım annecim. Kimse bana inanmazken sen hep bana inandın ve de başaracağımı bildin. Şimdi başardığım ne var ise senin bu bitmek bilmez ve tükenmez olan inancına borçluyum. Anneler günün kutlu olsun en büyük destekçim.

Benim kıymetli annem; sen bizler için hep emek harcadın, fedakarlık yaptın, kendinden verdin ve de hep bizi düşündün. Ne emeklerle ne zorluklarla büyüttün bizi. Şimdi ne olursa olalım her şeyi senin güzel emeklerine borçluyuz. İyi ki bizim annemizsin ve sen çok yaşa!

Annem; canım, gülüm, yoldaşım, sevdiğim, kıymetlim, iki gözüm, güzel anam… şimdi bakıyorum sana; öyle güzel, öyle kıymetlisin ki. Varlığın bile benim için bir güç kaynağı sanki. Başardığım ve başarmak istediğim her ne varsa altında muhakkak sen varsın, senin gücün var. İyi ki benim annem oldun ve beni böyle güçlü kıldın.

Karanlığın ne olduğunu, düşmenin nasıl canımı acıtabileceğini ve kötü insanların ne kadar beni üzebileceğini ta en başından sen öğrettin bana ve de ben hiçbirine hazırlıksız yakalanmadım. Yapacakları her şeye hazırdım çünkü hep sen varsın hayatımda. İyi ki de vardın güzel annem, hep benimle ol.

Annem, yeri geldi seni üzdüm ya da kırdım, biliyorum. Sen yine de tüm bunlara rağmen sonsuz bir şefkatle sevdin beni. Ve ben tüm bunlara rağmen en çok sana inandım. Güzel annem, anneler gününü en sevgi dolu halimle kutlar ve ellerinden öperim. Hep çok iyi ol ve kendine çok ama çok iyi bak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu