Tavuk Dünyası Franchise-Tavuk Dünyası Bayilik

Tavuk dünyası franchise, tavuk dünyası bayilik, tavuk dünyası bayilik şartları, tavuk bayiliği, tavuk dünyası bayilik maliyeti, tavuk dünyası aylık kazanç vb… iş yaşantısı bilgileri için alışkanlık

Tavuk Dünyası Franchise

Çok sayıda kırmızı et ürünü satan restoranlar olsa da tavuk her zaman bütçesi ile ön planda olmuştur. Tabi ki insanların lezzet açısından da tavuk tercihi önemlidir. Sizde tavuk sektörüne giriş yapıp bir restoran kurmayı düşünüyorsanız bayilik şartlarını gözden geçirmelisiniz. Sıfırdan iş kurmak hem maliyet açısından hem de düzeni tesis etme açısından oldukça zordur. Tavuk Dünyası Franchise doğru tercihlerden bir tanesi olacaktır. Elbette seçimlerinizi gerçekleştirme noktasında doğru etkiyi elde etmek için her zaman en iyiye odaklanmalısınız.

Hedefinizi yüksek tuttuğunuz sürece kazanımlar konusunda beklentiyi elde etmeniz daha kolay olacaktır. Sizin ne tür bir hedef çizdiğinizi bilmeniz de başarılı sonuç elde etmenizi sağlayacaktır. Parasal değerlendirmelere geçmeden önce tavuk dünyası franchise bedeli hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Bu tutar bölge şartlarına göre değişkenlik gösteren yapıya sahip olduğu için mutlaka fiyat teklifi almalısınız.

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Her firmanın bayilikler konusunda belirli şartları bulunmaktadır. Elbette değişen faktörler söz konusu olsa da temsilci olunması düşünülürse şartların yerine getirilmesi önemlidir. Tavuk dünyası bayilik şartları hakkında detaylı bilgileri firma temsilcileri ile görüşüp öğrenebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi akışına göre hareket etmeniz istediğiniz düzeyi elde etmenizi sağlayacaktır. Genel itibari ile dikkat edilen Tavuk dünyası franchise şartlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Açılacak mağazanın mutlaka açık kullanım alanına sahip olunması gerekir.
 • Depo ile mutfak alanının kurallara uygun şekilde hazırlanmış olması ve baca kullanım alanı olmalıdır.
 • Sıklıkla tercih edilen yapı ise dükkanın açılacağı yerdir.
 • Firmanın güçlü yapısını yansıtacağınızı ortaya koymalısınız.
 • Her zaman doğru etki oluşturacak yapının elde edileceği düzen en iyi şekilde aktarılmalıdır.

Tavuk Dünyası Bayiliği

Tavuk dünyasının gücünden faydalanmak ve oldukça doğru yatırım yapmak için her türlü etkeni hesaba katmanız gerekir. Bu noktada sizden başvuruya dair bilgiler istenmektedir. Tavuk dünyası bayiliği için başvuru esasları arasında yer alan ve sizden istenen bilgileri sunmanız önemlidir. İstenen bilgiler ile alakalı liste ise şu şekildedir;

 • Geçmişte ne tür işlerle uğraştığınıza dair bilgiler sunulmalıdır.
 • Yatırım bütçenizi belirtmeniz ve nakit yatırım bütçeniz ile alakalı durumu ibraz etmelisiniz.
 • Mağazayı nereye kuracağınız ile ilgili bilgi aktarımı olmalıdır. Konum açacağınız dükkanın sürekliliği açısından önemli olduğu için bu hususta iyi seçimler yapmalısınız.
 • Genellikle AVM tercih edildiğinde şansınız yüksek olsa da işlek cadde seçimi de bayiliği alabilmeniz noktasında önemli yapıya sahiptir.
 • Kişisel bilgilerinizi içeren form ve iletişim bilgilerinizin ibrazı,
 • Hiçbir eksik bilgi olmayacak şekilde resmi sitede bulunan form doldurulmalıdır. Formun doldurulması hususunda eksiksiz bilgi aktarımında bulunmanız önemli olurken form sizin bir nevi ön başvurunuzdur.

Tavuk Dünyası Bayilik Maliyeti

Belirli bir bütçeniz olmadan tavuk bayiliği almanız pek mümkün olmayacaktır. Bu bütçe kuracağınız iş düzenine göre değişkenlik gösterirken dükkanın kirasına ve dekorasyonuna göre değişkenlik göstermektedir. Tavuk dünyası bayilik maliyeti 250 – 350 bin TL arasında değişkenlik göstermektedir. İş yerini kurduğunuz günden itibaren sermayeyi 2 – 3 yıl içerisinde çıkartabilirsiniz.

Sektörde tutunan ve oldukça önemli güce sahip olan firmanın bayiliği almak size birçok açıdan da avantaj sunacaktır. Tavuk dünyası bayilik alınması ile birlikte reklam giderinizin olmayacağını öncelikle bilmelisiniz. Giderler arasında tanıtıma dair giderin az olması finansal açıdan da ferahlık sunacaktır. Sıfırdan bir tavukçu açtığınızda tanıtım için yüksek bedeller ayırmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız. Ayrıca size her açıdan destek sunacak olan firmanın gücünü de rahatlıkla hissedebilirsiniz. Bayiliğin size sunduğu artıları doğru şekilde kullandığınız sürece sektörde uzun yıllar ayakta kalabilirsiniz. Tavuk dünyası aylık kazanç bilgileri değişkenlik göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu