Akrep Yay Uyumu-Akrep ve Yay Burcu Aşk Uyumu

Akrep yay uyumu, akrep ve yay burcu uyumu, akrep kadını yay erkeği uyumu, yay kadını akrep erkeği uyumu, akrep ve yay burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Akrep Yay Uyumu

Akrep yay uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Akrep Kadını Yay Erkeği Uyumu

Akrep yay uyumu arasındaki bağ güçlü olacaktır. Fakat akrep ve yay arasındaki en büyük sorun güven problemidir. Akrep kadını genel anlamda özgürlükçü bir kafa yapısında olsa bile ilişkisinde yine de bağlanmak ister. Yay burcu ise hayatının kontrol edilmesinden hoşlanmaz.

Akrep Kadını Yay Erkeği Uyumu ortalama sayılacak bir uyum gösterirler. Genellikle akrep burçları, yakın olmaya çalışırken Yay burcunu daha da uzağa itebilir. Yay burcu genel anlamda sadakatsiz bir burç değildir. Fakat Akrep’in kıskanç tavırlarından bunalabilir. Başka bir sorun ise onların ortak bir ilgi alanlarının olmayışıdır. Birbirlerini hayal kırıklığına uğratmamak için ikisi de yalan söyleyebilir.

Bu ilişkideki en tuhaf şey, bu iki burcun şüphesiz Zodyak’ın en dürüst burçları olmasıdır. İlişki, birbirlerine üstünlük kurma döngüsüne girerse bu dürüstlük kötüleşebilir. Haklı çıkmak için birbirlerine kolayca yalan söyleyebilirler. Yine de aralarında güçlü bir bağ olması muhtemeldir. Böylesine güçlü iki birey, zihinsel uyumlulukları söz konusu olduğunda oldukça iyidirler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Yay Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Yay hareketli ve özgür olmayı seven bir burçtur. İlişkisinde de böyle olmak ister. Akrep erkeği daha baskıcı olmasına rağmen yay kadını onu kabuğundan çıkarabilir. Akrep, yay burcu ile iletişim kurarken kendini daha huzurlu hisseder. Yay ise akrep burcunun zekasından etkilenir.

Yay Kadını Akrep Erkeği Uyumu ortalamadır. Beklentiler ve duygusal anlaşmazlıklar odakta olmadığı müddetçe birbirlerinin arkadaşlığından keyif alırlar. Bu ilişkide güçlü bir şekilde paylaşacakları en derin şey gerçeği arama dürtüleridir. İkisi de keşfetmeyi çok sever.

Güven duymayı isterler ve yalan söylemekten hoşlanmazlar. Birbirleriyle güçlü bir bağ kurabilirler. Fakat yine de beklentiler ve duygusal anlaşmazlıklar odakta olmamalıdır. Birbirlerine değer vermelerinin tek yolu, birbirlerinin olumlu özelliklerine yönelmeleridir.

Yay yeni bir şey denemek isteyecektir ve Akrep’in hayata yaklaşımı onların bakış açısından her zaman yenidir. Bir şeyler sabit hale geldiğinde yay burcu sıkılmaya başlayabilir. Ayrıca Yay burcunun baskı hissetmeye başlaması da gelecek vadi vermez. İlişkilerinin başlangıcındaki ilk heyecanı sürekli canlı tuttukları sürece ilişkileri uzun ömürlü olacaktır.

Akrep ve yay burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Akrep burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu