İlişkilerde Erkeği Mutlu Etmenin Sırları

İlişkilerde erkeği mutlu etmenin sırları, erkekleri mutlu etmenin yolları, bir erkek nasıl mutlu edilir, erkek nasıl mutlu edilir vb.. ilişki makalemizi sizler için hazırladık.

İlişkilerde Erkeği Mutlu Etmenin Sırları

Kadınlar, aşık olduğu veya beğendiği ve birlikte olmak istediği kişiyi etkilemek için bir çok yöntem denerler. Bu yöntemlerin hepsi, başarılı sonuç vermese de, genel olarak değerlendirdiğimiz zaman ilişkilerde erkeği mutlu etmenin belirli yöntemleri olduğunu ifade edebiliriz.

Kadın – erkek ilişkilerinde iki tarafında mutluluğu oldukça önemlidir. Ama kadın ve erkek, yapısı gereği mutlu olmak için farklı şeyler arar. Erkekler, kadınlar kadar karışık değildir, bu nedenle mutlu olması daha kolaydır diyebiliriz. Eğer siz de sevgilinizi veya eşinizi mutlu etmek istiyorsanız, yazımızı okuyabilirsiniz. İlişkilerde erkeği mutlu etmenin sırlarını şu şekilde açıklayabiliriz;

Annesi İle İyi Geçinin

erkeği mutlu etmenin yolları

Erkekler için anne her şeyden önce gelir. Bu nedenle sevdiğiniz kişinin annesini kıskanmak, onunla rekabete girmek yerine onunla iyi geçinmeyi tercih edin. Fakat iyi geçinirken, mesafeyi doğru bir şekilde koymanız gerektiğini unutmayın. Sonuç olarak sizin öz anneniz değil.

Kadınlar genel olarak sevgililerinin veya eşlerinin anneleri ile geçinme konusunda sıkıntı yaşarlar. Bu sıkıntılar zamanla büyürse, istenmeyen sorunların meydana gelme riski artar. Bu riski ortadan kaldırmak için gerekli adımları erkenden atmanız sizin yararınıza olacaktır.

Cinsel Hayatınız Aktif Olsun

Erkek nasıl mutlu olur

Sevdiğiniz ve beraber olduğunu erkeği mutlu etmek için onu cinsel olarak mutlu etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle internet üzerinden araştırma yapabilir ve cinsel hayatınıza renk getirebilirsiniz.  Ona bu şekilde sürpriz yapmanız onun hoşuna gidecektir ve size olan bağını kuvvetlendirecektir.

Cinsel hayat, ilişkinin temel unsurları arasında yer alıyor. Bu nedenle göz ardı edilmemesi gereken bir nokta olduğunu ifade edebiliriz.

Gerektiği Zaman Onu Serbest Bırakın

erkekler nasıl mutlu olur

Erkeği elde etmek kolaydır fakat bunu sürekli kılmak kimi zaman yorucu olabilir. Erkekler kimi zaman yalnız kalmak isterler, kimi zaman ise erkek arkadaşları ile vakit geçirmek isterler. Bu konuda onu kısıtlamayın. Eğer şüphelendiğiniz bir durum varsa onunla açık bir şekilde konuşun. Sizi ikna edemiyor ise, buluşmalara katılmak istediğinizi ifade edin. Halı saha ve benzeri aktiviteleri erkeğin hayatından çıkarmanız halinde, onun hayatında bir eksilme olur ve bu ilişkinize olumsuz yansır. Sonuç olarak ilişkilerde iki tarafında da kendi kişisel hayatı vardır.

 

Buluşmalarda Bekletmemeye Dikkat Edin

erkekleri bekletmeyin

Erkek ve kadınlar arasındaki en büyük farkların başında ‘Bekletmek’ gelmektedir. Kadınlar kasti olarak bunu yapmasa da, hazırlık süreçleri uzun sürdüğü için erkekleri çoğu zaman bekletirler. Beklemek, erkeklerin sevmediği bir durumdur.

Bekletmek yerine, ona buluşma zamanı olarak yarım saat sonrasını söyleyin. Eğer siz erken hazırlanırsanız, biraz bekleyin ve buluşma yerine vaat ettiğiniz zamanda gidin.

Futbolu Sevmeye Çalışın

Eğer futbol sevmeyen biri ile birlikte iseniz ne ala ama bu oranın ülkemizde çok düşük olduğunu ifade edebiliriz. Eğer onunla biraz daha fazla zaman geçirmek istiyorsanız, futbol sevmeye çalışabilirsiniz. Sonuç olarak futbol görüldüğü kadar basit bir spor değildir ve illaki ilginizi çekecek bir şeyler bulabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda ilişkilerde erkeği mutlu etmenin bazı sırlarını paylaştık. Bu sırları uygulamanız halinde ilişkinizde hissedilir derecede olumlu yönde bir ilerleme olacağınız kaydedebiliriz. Mutlu olmak ve güzel zaman geçirmek için iki tarafın da bazı noktalarda hassas olması gerektiğini daha önce ifade etmiştik. Bu nedenle, eğlenceli zaman geçirmek ve geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli hale getirmek için size verdiğimiz uyarıları dikkate alabilirsiniz.

Erkekler evlenmekten neden korkar? adlı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu