1. Ana Sayfa
  2. Sinema-Dizi
  3. 2021 Yılında Vizyona Girecek Filmler

2021 Yılında Vizyona Girecek Filmler

2021 yılında vizyona girecek filmler, 2020 ve 2021 yılında vizyona girecek marvel filmleri, en iyi marvel filmleri, beklenen marvel filmleri vb… en iyi filmler

Marvel sinematik evreninin, bu yıl sinema severlerle buluşturmayı planladığı filmleri ,siz değerleri sinema severler için araştırdık. MCU’nun sevilen ikonik süperkahramanları, maceralarına devam ederken, Bir kaç yeni tür denemeside olduğunu belirerek listemize geçelim.

2020 ve 2021 Yılında Vizyona Girecek Filmler

2020 ve 2021 yılında vizyone girecek olan Marvel Filmlerini sizler için araştırdık. İşte vizyona girecek en iyi marvel filmleri

Black Widow – 2020

1 Mayıs 2020’de marvel hayranları ile buluşmaya hazırlanan (Kara Dul) Black Widow, Shild ajanı Natasha Romanov’un orijin hikayesine odaklanıyor. Avengers kahramanları arasında, farklı bir yere sahip Black Widow için bir solo hikaye filmi, yıllardır planlanmaktaydı.  Ama bunun nasıl olacağı konusu, End Game’in final senaryosu ile belli oldu.  Son filmde,Sonsuzluk taşlarını ararken ölen Black Widow’un  yeniden dirilmesi gibi bir şey söz konusu olmadığından,  Daha çok Natasha’yı soğuk kanlı bir katile dönüştüren şeyin neler olduğunu ele alan bir film izleyeceğiz.

Yönetmenliğini Cate Shorlandın yapacağı, filmin oyuncu kadrosunda Florence Pugh, David Harbour gibi isimler yer alıyor.

Thor – Love And Thunder – 2021

Başrolünde Natalie Portman’ın olacağı yeni thor filmi önümüzdeki yıl izleyici ile buluşacak.   Filmde Mighty Thor karakterine hayat veren Portman’a, yine serinin diğer filmlerinden tanıdığımız,  Chris Hemworth eşlik edecek. Dişi Thor’un neler yapabileceğini merakla bekliyor olacağız.

Marvel hayranlarını heyecanlandıran filmin, Ara hat filmi olması ve  Jason Aaron’un aynı isimli çizgi romanından esinlenilmesi, yeni filmlerin yolda olduğunun habercisi, Muhtemelen End Game’de olduğu gibi bu filmler,  başka bir anahikayeye bağlanacak.

Eternals – 2020

Yılın en beklenen Marvel Filmlerinden biri olan Eternals  kelimenin tam anlamıyla yıldızlar geçidi olacak, Angeline Jolie, Salma Hayek, Don Lee ve Game of Thrones’tan yakinen tanıdığımız Kit Harington bu isimlerden bir kaçı.

Bilmeyenler için, Eternals seviyesinde ki mutantlar Marvel Evrenindeki en kadim varlıklardan ve oldukça güçlüler,  Bunlara örnek olarak Thanos ve Galaksi Koruyucularından Star Lordun babası Ego  gösterilebilir.

Jack Kirby’nin çizgi romanlarına dayandırılan filmde, Deviantslar ve Eternaller arasında ki bu destansı savaşın yönetmeni Chole Zhao olacak.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness – 2020

MCU’nun ara sıra değişik şeyler denediği filmlerden biriside Dr. Strange’in yeni filmi olacak, her filmde görmeye alışkın olduğumuz şen şakrak, espirili karakterler yerine, gerilimi arttırılmış, tür olarak korkuya yakın bir film bizleri bekliyor.  Multiverse terimi ile ilk kez tanışacağımız filmde Benedict  Cumberbatch’in yanı sıra, Solo filminin çıkmasını iple çektiğimiz Scarlet Witch karakterini canlandıran  Elisabeth Olsen’da  olacak.

Serinin diğer filmlerinide yöneten Scott Derickson bu filmde de kamera ardından bizleri selamlıyor. Ana hikayeye bağlanacak senaryonun yazarı ise Jade Barlett oldu.

2020 ve 2021 yıllarında çıkacak ancak hikayeleri ve kadroları tam olarak netleşmemiş filmleri de aşağıya liste olarak bırakıyoruz.

  • Spider Man 3
  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
  • New Mutants
  • Morbius
  • Venom 2

Ayrıca 2020 yılında vizyona girecek en iyi Netflix dizilerini ve son yıllarda vizyona çıkan en iyi Türk filmlerini yazımızı da okuyabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap