Rüyada Bacanak Görmek-Rüyada Kirve Görmek

Rüyada bacanak görmek, rüyada bacanak ile tartışmak, rüyada bacanak ile kavga etmek, rüyada amca oğlu görmek, rüyada elti görmek, rüyada kirve görmek vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

[toc]

  • Rüyada Bacanak Görmek

Rüyasında bacanağını gören bir kimse çok sevdiği bir yakını ile iş konusunda fikir ayrılığına düşeceği anlamına gelir. Duygu ve düşüncelerini ifade ederken karşı tarafın hassasiyetini dikkate almayan kişi karşı tarafı kırabilir. Bu rüyayı gören kişinin hane içinde uzun süredir yaşanan mutluluğun ve huzurun yok olacağı söylenir.

  • Rüyada Bacanakla Tartışmak

Rüyasında bacanağı ile tartışan kişi iş yaşantısında sevdiği bir arkadaşı ile tartışacağı ve bu tartışma sonrası büyük kalp kırıklığı yaşayacağı anlamı vardır.

  • Rüyada Bacanak İle Kavga Etmek

rüyada bacanak ile kavga etmek

Rüyasında bacanağı ile kavga eden kişi hiç duymak istemeyeceği kötü bir haber alacağı, aldığı haber sonrası çok üzüleceği manası vardır.

  • Rüyada Elti Görmek

Rüyasında eltisini gören kişi, akrabalarıyla olan ilişkilerinin bozulacağı ya da düzüleceği söylenir. İlişki bozuksa düzeleceği, sağlam bir ilişki varsa bu ilişkinin yok olacağına işaret eder. Rüyada elti olduğunu gören kişi çevresindeki insanlarla ciddi bir tartışma ve sürtüşme yaşayacağı anlamına gelir.

  • Rüyada Amcaoğlu Görmek

Rüyada amcaoğlunu görmek, uzaktaki bir aile büyüğünün ölmesi sonucu kişiye büyük bir miras kalacağı anlamına gelir. Bu miras sayesinde ertelenmiş olan fikirlerin hayata geçeceği söylenir.

  • Rüyada Amca Kızı Görmek

Rüyada amcasının kızını gören kişi, ailesi ve akrabaları içinde çok sevilen ve çok saygı duyulan birisi olduğuna işaret eder. Bu durumun uzun süre devam edeceği söylenir.

  • Rüyada Kirve Görmek

Rüyada kirvesini gören kişinin çok sağlam ilişkiler kurup iş ve sosyal yaşamda önemli başarılar elde edeceğine işaret eder.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu