Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada Asansör Görmek Eski zamanlarda asansör diye bir icat olmadığından asansörün benzerleri ile mukayese ederek yorumlamak daha doğru olacaktır. Örneğin asansörün görevi yukarı ve  aşağı taşıma yapmaktır. Yani yükselmek ve alçalmak ile   ilgili yorumlar yapılabilir.

Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir?

Eğer sizde Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir? bunu merak ediyorsanız tüm açıklamar burada.

Asansör ile Aşağı İnmek

Aşağı inmek bir konumdan alt kademeye düşmek şeklinde yorumlanır. Rüyada bir yerden inmek bulunduğu mertebeyi kendi istediği dışında terk etmek demektir. Ancak yüksekten inmek bazen yüksekte olmanın korkusundan arınmak şeklinde düşünülür. Yani kişi rüyasında asansör ile Aşağı iniyorsa ve sıkıntı bir durum varsa bu sıkıntılı durumdan kurtulma ve rahatlamaya işarettir.

Rüyada Asansör ile Yukarı Çıkmak 

Yukarı yükselmek mertebe olarak yükselmeye veya istenmeyen durumların artmasına işaret eder. Bir kimse asansör ile yukarı çıkıyor ise mertebesinde bir artış ve bu artışa istinaden sorumluluk ve ağır yüklerin de artması demektir.

Asansör ile Göğe Yükselmek Ne Demektir

Göğe yükselme manevi bir yorum gerektirir. Artan makamın maddi olarak ölçülememesi ve beklenen bir mertebenin kat ve kat fazlası ile karşılaşmak söz konusudur. Rüyada Asansör Görmek Ancak bu yükseliş daha büyük sorumlulukları da beraberinde getirir. Bir kimse asansör veya benzer bir şey ile göğe çıkıyor ise çetin bir sınavdan geçmeye ve sabretmesi halinde mükafat ile karşılaşmaya işarettir.

Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu