Yay Yay Uyumu-Yay ve Yay Burcu Aşk Uyumu

Yay yay uyumu, yay ve yay burcu uyumu, yay kadını yay erkeği uyumu, yay ve yay burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yay Yay Uyumu

Yay yay uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %50

Yay Kadını Yay Erkeği Uyumu

Yay yay uyumu ilişkisi oldukça eğlencelidir. Yay burcu değişken bir burçtur bu nedenle de sabit kalmayı sevmez. İkisi de beraber çok eğlenirler. Fakat duygusal derinlikten pek bahsedilmeyen bir ilişki olur. Genellikle kısa süreli ilişkiler iki yay burcunda arasında olan ilişkilerdir.

Yay Kadını Yay Erkeği Uyumu yüksek bir uyuma sahiptir. Yay burcunun aynı anda birkaç insana şefkat gösterme, her şeyden bolca zevk alma eğilimi olmasına rağmen, ikisi bir araya geldiğinde, oldukça sadık bir âşık olurlar. Benzer düşünceleri paylaştıklarını keşfettiklerinde oldukça mutlu olurlar. İkisi de eğlenmekten ve gülmekten hoşlanırlar. Başka hiç kimse onların doğasını anlayamaz, ona değer veremez ve kendi yansıması olarak içlerindeki çocukları uyandıramaz.

Genellikle duygusal olarak bilinmeyen bir burçtur. Fakat bazı dönemlerde duygusal ve hisleriyle hareket eden bir kişiye dönüşebilir. Sıcak bir yuvanın arzusunu kurar. Birlikte olmak istediği kişiyi bulduğunda uzun süre onunla kalmak ister. Bir ilişkiye başladıklarında pozitifliği ve iyimserliği ararlar. İki yay burcu bir araya geldiğinde aslında aralarındaki sorunu sevgisizlik değildir. Dış etkenlerin onları oldukça fazla şekilde oyalamasıdır. Birbirlerine odaklandıklarında bir sorun yaşamazlar.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Genellikle ciddiyetten ve gerçeklikten kaçma ihtiyaçları vardır. Eğer pozitifliği kullanırlarsa yalnızca ilişkilerinde değil her zaman mutlu olacaklardır. Birbirleriyle mükemmel uyumu ancak bu şekilde bulabilirler. Birbirlerini bulmayı başarırlarsa temelde birlikte her şeyi başarabilirler. Sorumluluk ve güven eksikliği gibi kendi zayıf yönleriyle karşı karşıya kaldıklarında, gerçekten sinirlenebilirler. Birlikte olduklarında yapacakları çok fazla şey vardır. İkisi de keşfetmeyi, seyahati, mesafeleri severler.

Beraber oldukça fazla şekilde gezecekler keşfedecekler ve mutlu olacaklardır. Birbirlerine genellikle ilk görüşte âşık olurlar. Heyecanlı ve tutkuludurlar. İki yay burcu beraberken çok güzel bir ilişkileri olur. Tek sorun iki burcun da çok değişken bir yapıya sahip olmasıdır. Birbirlerine kolayca adapte olurlar ve alışırlar. Her zaman onları bir arada tutan ortak bir nokta bulamayabilirler. Fakat bu yine de onların ilişkisinin uzun süreli olmayacağı anlamına gelmez. Eğer beraberken oldukları mutluluğu keşfederlerse diğer herkese olan ilgilerini kaybederler. Bu da uzun süreli bir ilişkinin kapısını açar.

Yay ve yay burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Yay burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu