Yay Oğlak Uyumu-Yay ve Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Yay oğlak uyumu, yay ve oğlak burcu uyumu, yay kadını oğlak erkeği uyumu, oğlak kadını yay erkeği uyumu, yay ve oğlak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yay Oğlak Uyumu

Yay oğlak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Yay Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Yay oğlak uyumu eğlenceli ve güzeldir. Yay burcu kolaylıkla karşısındakine oluşabilen bir burçtur. Oğlak burcu ise oldukça sorumluluk sahibidir. Hatta yay burcu eğer kendini kötü hissederse oğlak burcu kendisini anında sorumlu hissedebilir. Oğlak burcu daha realist ve mantıklı kararlar alma taraftarıdır. Yay burcu ise anı yaşamaktan yana bir tavır sergileyebilir. Birbirlerinden derin bir anlam isterler.

Yay Kadını Oğlak Erkeği Uyumu genel olarak iyidir. İlişkide mutlu olmalarının tek yolu birbirlerini anlamaları ve saygı duymalarıdır. Yay burcu Oğlak ile olan ilişkisinde en dürüst haline bürünecektir. Ve güven vermek için elinden geleni yapacaktır. Her ikisi de bir süre sonra akılcı yaklaşımların en iyisi olacağına inanacaklardır.

Beraberken oldukça mutlu görünen bir çift imajı verebilirler. Fakat derin konular gündeme geldiğinde fazla uyumlu oldukları söylenemez. Birbirleriyle düşünce savaşlarına girmezlerse anlaşma sağlayabilirler. Rekabet etmediklerini kabul etmeleri gerekir. Oğlak burcunun sakinliği Yay burcunun rahatlığı ile bozulabilir. Yay burcu yaratıcı fikirlere sahiptir ve Oğlak burcu onun bu özelliğini sever. Birbirlerine saygılı oldukları sürece oldukça yüksek ve güzel giden bir ilişki olur.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Oğlak Kadını Yay Erkeği Uyumu

Bu ilişkide yer alan en güzel şey, onların tamamlayıcı koruyucu rolleridir. Bu burçların her ikisi de korumayı temsil ediyor. Oğlak ve Yay ilişkisini kimse bozamaz. İlişkilerine asla başka bir kişinin karışmasına izin vermeyecek iki burçtur. Bu nedenle de bu ilişki iyi bir seçim olabilir. Çünkü aralarındaki bağ sadece birbirlerini ilgilendirir düşüncesindedirler.

Oğlak Kadını Yay Erkeği Uyumu birine saygı gösterdikleri sürece mükemmeldir. Yay burcunun bir Oğlak burcunun ihtiyaç duyduğu o yumuşak, şefkatli kişi olma olasılığı çok düşüktür, ancak bu, farklılıklarının yeterince yakınlığı ve anlayışıyla üstesinden gelinebilecek bir şeydir. Birbirlerinin zekasına güvenirler. Bu nedenle de bu ilişkide asla sıkılmazlar ve sürekli keşfedecek yeni şeyler bulabilirler. Birbirlerinden öğrendikleri şeylerle ilişki sürekli canlı kalabilir.

Oğlak kadını mantıklı tavrıyla yay erkeğini etkiler. Beraber bir işe giriştiklerinde birbirlerini yükseltir ve başarıya ulaşırlar. Birbirlerinin farklılıklarını anladıklarında ve bunlara saygı gösterdiklerinde daha mutlu bir ilişki içerisinde olabilirler. İkisi de ne kadar uzun süre birlikte olurlarsa o kadar fazla iyi vakit geçireceklerdir. İlişkinin ilk başlarında bir çok çatışma yaşayabilirler fakat zamanla daha güzel günler gelecektir.

Yay ve oğlak burcu aşk uyumu genel olarak güzel düzeydedir.

Yay burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu