1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. İzmir Depremi Kaç Saniye Sürdü

İzmir Depremi Kaç Saniye Sürdü

İzmir depremi kaç saniye sürdü, izmir depremi, izmir depremi ne kadar sürdü, izmir depreminde kaç kişi öldü, izmir depreminde kaç bina yıkıldı vb.. deprem soruları için aliskanlik.com

İzmir Depremi Kaç Saniye Sürdü

İzmir’de 30 Ekim 2020 tarihinde saat 14:48’de meydana gelen depremde 12 can kaybı meydana geldi. Yerin 16,5 kilometre altında meydana gelen deprem sonucu başta Ege Bölgesi olmak üzere Marmara Bölgesi’nde de deprem hissedildi.

Deprem sonrası İzmir’de çok ciddi hasarlar meydan geldi İzmir depreminde kaç bina yıkıldı merak edenler için İzmir Depreminde 17 bina yıkıldı. Depremin yıkım gücüne en büyük etkilerden biri olan deprem süresi depremdeki en önemli faktörlerden biridir. Peki İzmir depremi ne kadar sürdü veya İzmir deprem süresi ne kadardır soruları en fazla merak edilen soruların başında gelmektedir.

İzmir Depremi kamera kayıtlarına göre 15 saniye civarında sürdüğü tespit edilmiştir. İzmir depreminde kaç kişi öldü sorusu ise halen merak edilmekte olup kısa süre içerisinde en az can kaybı ile İzmir depremi arama kurtarma çalışmalarının son bulmasını temenni ediyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap