Özlem Mesajları-Sevgiliye Özlem Sözleri

Özlem mesajları, sevgiliye özlem sözleri, özlemek ile ilgili sözler, özleme mesajları, geçmişe özlem mesajları, arkadaşa özlem mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Özlem Mesajları

Özlem mesajları sizlerle;

Artık ne evimi, ne yolumu ne de kendimi bilebiliyorum. Tek bildiğim şey seni çok özlediğim ve görmek için de her yolu denememe rağmen devam edemeyecek olmam.

Şimdi şimdi anlıyorum ki, meğer ne güzel bir şeymiş seni sevmek ve her gün daha da fazla seni özlemek.

Bazı insanlar o kadar güzel ve de o kadar kıymetlidirler ki onları özlemek gibi ayrı bir tat verir insana.

Seni çok özledim hatta sadece seni değil senin ile yaptığımız her şeyin ayrı bir yeri var bende. Şimdi senin ile beraber ne yapıyor isek tek başıma yapmak zorundayım ve inan bu beni o kadar çok üzüyor ki. Sevgiliye özlem mesajları devam ediyor.

Yanımda olduğun zaman kızdığım birçok şey vardı. Evi kirletmen, dağınık olman ve sorumluluğunu bilmemen resmen beni çileden çıkartırdı. Oysa şimdi sen yoksun, ev çok düzenli ve toplu ama ben öyle çok özlüyorum ki burada olmanı ve de evi dağıtmanı.

Senden bıktığım, sana söylendiğim hatta şikayet edip durduğum ne var ise büyük bir yük oluverdi birden omzumda. İşte tüm bu yükleri de sen olmadığın her saniye boyunca sırtımda taşımak zorunda kalıyorum.

Sana olan özlemimi dünyanın tüm okyanusları mürekkep olsa dahi anlatamam çünkü sen meğer ekmek kadar mübarek su gibi aziz bir şey oluvermişsin birden benim için.

Sevgiliye Özlem Sözleri

Sevgiliye özlem sözleri sizlerle;

Özlemin en kıymetlisi ve de en çok yaralayanı meğer yanında varken kıymetini bilemediğin bir insanın yokluğu ile imtihan edilmekmiş. Meğer sana ne çok haksızlık etmişim ve seni ne de çok boş yere üzmüşüm.

Özlemin bin bir türlü hali varmış meğer, insan sevdiği herkesten tek tek uzaklaşmak zorunda kaldığı zaman anlıyormuş meğer bunu. Oysa ne çok acı, insan yanındayken kıymetini bilemediği her kim var ise uzağa gittiğinde sadece özlüyor.

Bugün gayet normal bir gündü ama sonra birden bir rüzgar esti ve sanki senin kokunu alıp da kilometrelerce taşıyıp bana getirmiş gibi birden ciğerlerime doldu. Anladım ki o an, ben ne kadar inkar etsem de ne kadar kendime farklı farklı yalanlar söylesem de seni çok özledim. Özleme mesajları devam ediyor.

Keşke tam da şu an sen gelsen kapıdan, her şeyi unutmam için ve tüm acıların birden silinip gitmesi için. Ben geldim çünkü seni çok özledim, diyebilsen hatta.

Belki de beni hala bunca şeye rağmen hayatta tutan ve hayat ile aramdaki o bağları sıkı sıkı ören seni çok özlememden ve sana olan kavuşma hayallerimdendir.

İnsan özlediği ne var ise ona kavuşmanın bir yolunu muhakkak bulmalı çünkü inan, ömür denen şey hafife alınmayacak kadar kısa ve ne an, nasıl da bir şekilde biteceğini de kimse bilemiyor.

Özleme Mesajları

Özleme mesajları sizlerle;

Hep beni mutlu eden şeylerin peşinden koştum ve hep kendi iyiliğim adına mücadele etmem gerektiğini bildim. Ama ilk kez çok özlediğim hatta beni üzmesine rağmen çok fazla özlediğim bir insana kavuşmak için mücadele ediyorum.

Bazı sevgiler sadece özlem duymak için var hatta kavuşmak denen şey çoğu sevgiye nasip bile olamıyor artık.

Aslında sen bana birazcık bir ümit versen hatta bir belki desen bile ben seni bir ömür beklerim çünkü sen yanımda olduğun an bile seni özlüyorken sensiz kalmanın acısını taşımaya dayanamam bir an bile.

Seni özlüyorum hatta seni özleme işini de en iyi icra eden memur bile olabilirim. Öyle ki ne bir çalışma saatim ne de zamanım var. Günün her saati seni özlüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu