Rüyada Cariye Görmek-Rüyada Kapalı Cariye Görmek

Rüyada cariye görmek, rüyada açık cariye görmek, rüyada kapalı cariye görmek, rüyada siyahi cariye görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Cariye Görmek

Rüyada cariye görmek, yakın zamanda gelecek bir habere ya da başlanılan işin sonuçlanmasına işaret eder. Eğer uzun zamandır sonucunu beklediğiniz bir sınav, iş görüşmesi ya da sevgililik girişiminiz olduysa bu iyi ya da kötü olduğu anlaşılmamakla beraber sonucunun size ulaşacağını haber verir. Ya da dönmesini beklediğiniz (askerden ya da gurbetten olabilir) biri varsa kısa zamanda döneceğinden veya haber alacağınızdan emin olabilirsiniz. Alacağınız haber yüksek ihtimalle iyi olacaktır fakat bu cariyeyi nasıl gördüğünüze göre değişkenlik gösterir.

Rüyada Açık Cariye Görmek

Rüyada açık cariye görmek, alacağınız haberin yayılacağına işarettir. Bu haber öyle çok yayılacaktır ki haberi aldığınız kişinin bile kulağına gidebilir.
Bu noktada dikkatli olmak ve ağzınızı sıkı tutmanız sizin lehinize olacaktır.

Rüyada Kapalı Cariye Görmek

Rüyada görülen cariye kapalı ya da örtülü ise bu sıkıntıya kimi zaman darlığa işarettir. Gördüğünüz cariyenin cariye olduğunu biliyor ama hiçbir yerini görmüyorsanız bu maddi darlıkla karşı karşıyasınız demektir.

Rüyada Beyaz Irklı Cariye Almak

Rüyada beyaz ırklı cariye görmek, işinizin iyiye gideceğine, sektörünüzde hızla yükseleceğinize ve farklı iş tekliflerine maruz kalacağınıza işarettir.

Rüyada Siyah Irklı Cariye Görmek

Rüyada siyah ırklı cariye görmek, kederinizin, üzüntünüzün, sıkıntılarınızın hızla artacağına hatta işinizde çok kötü bir yere sürükleneceğinize işaret eder. Ayrıca evliliğinizin ya da ilişkiniz varsa ilişkinizin iyice çıkmaza gireceğini söyleyebilirim. Bu noktada akıl sağlığınızı kontrol altında tutmak ve dikkatinizi toparlayıp dipten kurtulmaya yoğunlaşmanız gerekebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu