Ters Burçlar

Ters Burçlar Nasıl Oluyor

Burç Burçlar insaların doğumuna göre belirlenir. Ters Burçlar Her burcun ayrı bir özelliği vardır. Çoğu insanlar burçlarının özelliklerini kendi kişilikleriyle bağdaştığını düşünüyor. Ama bir o kadar da insan tam tersi burçlarıyla kendi kişilklerinin bağdaşmadığını düşünüyor.

Ters Burçlar

Nasıl Oluyor Nadirde olsa dediğim gibi burçların tam tersi kişilik karşılaşması oluyor. Etrafımda ki insanlardan incelemeye başlamıştım bu durumu ve gerçekten de durum anlattığım gibi oluyor. İnsanlar bu durum yüzünden burçlara karşı olan inancını da yitiriyor. Burçlar çok eskiden beri insanların inandığı birşeydir. Hatta bur durum İslam Alimleri tarafından bile onaylanmaktadır. Burçlar ile igilenen Alimlerden örnek veririsek bu örnek İbn Arabi olabilir. Araştırmanızı tavsiye ederim.

Neden Ters Oluyor

Bu durumu bir kaç kez araştırdıktan sonra sonra kendi katkılarımla beraber şu sonuça vardım; Kişi kendi burcuyla ters düşmesinin sebebi Psikolojik sebepler olabilir. Bazı inslarda şöyle bir durum oluyor; Eyer kendi Psikolojini yönetemezsen o seni yönetebilir! Bu durum etrafımdaki insanlar da bile var. Beynini sürekli olarak bir işle meşgul etmezsen bu sefer de beynin seni kontrol etmiş olur ki bu durum senin Psikolojinin değişmesine neden olur. Sen fark etmeden bu durum oluyor! Farkında bile olmuyorsun! En sonunda ise beyin yapın, düşünce yapın, kısacası Psikolojin değiştiği için kendi özelliklerini kabul etmeyerek başka özelliklere özenme, aldanma durumu oluyor. Ters Burçlar İşte bu durumlardan birisi ”Burç” özelliğindir.  Burcunuzu bilmiyor yada emin değilseniz Burcum ne sayfası size göre.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu