Boğa Kova Uyumu-Boğa ve Kova Burcu Aşk Uyumu

Boğa kova uyumu, boğa ve kova burcu uyumu, boğa kadını kova erkeği uyumu, kova kadını boğa erkeği uyumu, boğa ve kova burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Boğa-Kova Uyumu

Boğa kova uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Boğa Kadını Kova Erkeği Uyumu

Boğa ve kova burcu bir araya geldiğinde aslında çok güçlü olabilirler. Boğa kadınının hayata daha pratik yaklaşımı ve kova erkeğinin her şeyi alışılmadık bir şekilde bakmasından dolayı güçlü bir birliktelik kurabilirler. Aslında ikisinin hayatta aynı çıkarlara sahip olması onları çok başarılı yapabilir. Her ikisi de aşırı derecede inat sahibi olabildikleri için, özellikle de gerilime farklı tepkilerinden dolayı tartışmaya girmemeye özen göstermeleri gerekir: Boğa sinirlendiğinde, gerçek bir boğa gibi hücum etme eğilimindedirler; Kova baskı hissettiğinde, kendileriyle sevgilisi arasına boşluk koymak için mesafeli bir tavır kullanarak uzaklaşma eğilimindedirler. Boğa Kadını Kova Erkeği Uyumu birbirlerinin hareketlerini tam olarak öğrendiklerinde mükemmel olacaktır. Modern, ilerici Kova, Boğa’nın rutine bağlılığını biraz sıkıcı bulabilir. Boğa, Kova’yı heyecan verici bulacak, ancak bu keşif meraklısının hızlı zihnine ayak uydurmaya çalışırken hayal kırıklığına uğrayabilir. Evlilik konusunda aceleci davranmayı sevmeyecek olan Boğa, Kova’yı da ikna etmek isteyecektir. Kova erkeği evlenmeyi ister ve evinde huzurludur. Bu nedenle de aralarında tartışma çıkabilir. Fazla ortak noktaları olmasa bile birlikte yapacak şeyler mutlaka bulurlar. Birbirlerinin sohbetlerinden keyif alır ve öğrenecek şeyleri olduğunu bilirler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Kova Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Boğa, Kova’ya hayatın duygulara dayandığını, güzellik ve rahatlıkla geliştiğini gösterebilir. Kova, Boğa’ya nasıl iyileşme arayışına devam edileceğini ve işe yaramıyorsa bir şeyden nasıl uzaklaşılacağını gösterebilir. Kova Kadını Boğa Erkeği Uyumu açısından yüksek bir değerden söz edebiliriz. Kova burcu entelektüel düşüncelere ve arayışlara odaklanır. Boğa burcu ise daha pratik ve duygusal ilgi alanlarına yönelir. Karşılıklı sevgi ve saygı temelinde hareket ederlerse, bu ikisi birbirlerinin nasıl çalıştığını anlayacak şekilde ilişkilerinde büyüyebilirler. İkisi de inatçıdır ve kararlarını verdiklerinde bakış açılarını veya fikirlerini değiştirmekten hoşlanmazlar. Bu kararlılık kişisel yaşamlarına kadar uzanır: Bir kez birbirlerine bağlı olduklarında, neredeyse hiçbir şey onları ilişkiyi bırakmaya karar veremez. Boğa daha pratik olma eğiliminde olduğundan, bir tartışmada geri adım atan ilk kişi olabilir. Bu iki burç, aralarında nasıl çalışacağını belirlediğinde, bu ilişki gerçekten heyecan verici ve tatmin edici olabilir. Her iki tarafta nerede sorun yaşadıklarını bularak ona göre davranacaklardır.

Boğa ve kova burcu aşk uyumu genel olarak çok iyi düzeydedir.

Boğa burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu