Burçların Zayıf Yönleri

Burçların Zayıf Yönleri

Burçların Zayıf Yönleri Her burcun kendine özgü zayıf yönleri vardır. Örneğin, Oğlak burcu hırslı ve kontrolcü olabilir, Balık burcu ise başarısızlıkları ve kararsız olabilir. Kova burcu ise aşırı idealist ve mükemmeliyetçi olabilir. Genel olarak, burçların zayıf yönleri, insanın doğal aşırıya kaçmasına veya kontrol edilememesine bağlı olarak ortaya çıkar. Gelin detaylı bir şekilde burçları analiz edelim Bu arada burcum ne sayfasına baktınızmı?.

Koç Burcu Zayıf Yönleri

Koçlar genelde kontrolün kendisinde olmasını tercih ederler. Başkalarının kendi sorumluluğunu üstlenmesinden hoşlanmazlar. Lider ruhlu bu burç çok kolay aşık olabilir. Burçların Zayıf Yönleri Başkalarının düşüncelerine ve fikirlerine kulak asmazlar. İstediklerini başkalarına yaptırmazsa çok çabuk sinirlenebilir. Çok sabırsız bir burç olan koçlar birşeylerin hemen gerçekleşmesini beklerler ve bu yüzden önüne gelen fırsatları kaçırabiliyor. dürtülerine dayanarak hareket eder ve bu genelde etrafındaki insanları uzaklaştırır.

Boğa Burcu Zayıf Yönleri

Boğalar değişim ve uyum konusunda büyük bir korku içerisinde olduğu için sorun yaşamaktadırlar. Değişimden korktukları için çoğu fırsattan uzaklaşırlar. Genelde negatif boğalar çok çabuk öfkelenebilir onlarla konuşurken kelimelerinizi güzel seçmelisiniz. Rutinlerine bağlıdır ve yeni bir rutine geçmeye korkarlar.

İkizler Burcu Zayıf Yönleri

İkizler karar verme konusunda bazı zamanlar çok zorlanabilir. Genelde bir hobiye, işe veya herhangi bir rutine bağlı kalmazlar. Tam olarak yerli yerinde bir hayat süremezler çünkü tam net kararlar verememektedirler. Sessizlik ve durgunluk onlar için iyi değildir bu onların savurgan olmasına olanak sağlar.

Yengeç Burcu Zayıf Yönleri

Yengeçler çok kinci ve hırslı olmaları ile öne çıkarlar ve bu durum genelde onların düşünmeden davranmalarına olanak sağlar. Yengeçler tüm ilgi ve alakanın kendilerinde olmasını isterler sevdiği kişinin yalnızca kendisine ilgi göstermesini başkalarına da aynı ilgiyi göstermemesini isterler. Mizacları farklıdır dünyaya bakış açıları da farklıdır bu yüzden anksiyete ve depresyona yatkındırlar.

Aslan Burcu Zayıf Yönleri

Aslanlar çok gururludur ama genelde bu kibir ile karıştırılabiliyor. Sürekli ilginin kendisinde olmasını istedikleri için çevresindeki insanları bu durumdan çok rahatsız ediyorlar. Burçların Zayıf Yönleri Çevresindeki insanların önerilerini ve görüşlerini kulak ardı ederler çünkü en iyisini kendilerinin bildiklerini sanarlar.

Başak Burcu Zayıf Yönleri

Başaklar sürekli en iyi noktaya ulaşma hırsı yüzünden kaybederler. Genelde hep küçük ayrıntılara takılırlar ve bü yüzden tablodaki büyük resmi göremezler. O kadar çok detaylara takılır ki en sonunda stres ve endişe kaplı olurlar. Her şeyin en iyisini bildiklerini sanmaları etrafındaki insanları bazen incitebilir. Kendilerini ve çevresini sert bir dille eleştirirler.

Terazi Burcu Zayıf Yönleri

Teraziler çatışmadan ve tartışmadan olabildiğince kaçmaya çalışırlar. Özverili bir yapıları vardır bu tavrı çevresi ve sevdikleri için harika olabilir ama kendisi için tükenmişlik sendromuna yol açar. Bu durum özgüvenlerini fazlasıyla negatif etkiler. Terazi çok adildir ama bir o kadar da kincidir. Terazinin hak ve adalet arayışı onları daha fazla kinci olmaya yönlendirmektedir.

Akrep Burcu Zayıf Yönleri

Akrepler çok kıskançtır ve bu ilişkilerinde ona çok zarar vermektedir. Güven sorunları vardır ve bir olayı kendi içine atıp, yaşayıp içlerine kapanabilirler. Eğer kötü bir gününe denk gelirseniz size fazlasyıla saldırgan olacaktır. Etrafındaki insanların her şeyini çözmeye çalışmaları onları paranoyak olmaya itmektedir. Bu durum arkadaş ortamını da etkilemektedir.

Yay Burcu Zayıf Yönleri

Yayların dikkati çabucak dağılır ve bu durumdan çok rahatsızlardır. Genelde bir işten hemen sıkılırlar bu yüzden başladıkları şeylerin sonunu getirebildikleri söylenemez. Kendilerine neyi nasıl yapmasının söylenmesinden nefret ederler. Bu da her şeye karşı olduklarına ispattır. Sabırsız olmaları çoğunlukla arkadaş ilişkilerinde sorun yaratmaktadır. Genelde plansız ve programsız hareket ederler bu da sorunla karşılaşma riskini arttırmaktadır.

Oğlak Burcu Zayıf Yönleri

Oğlakların en büyük takıntıları paradır parayı çok severler bu yüzden tam bir işkolikleridir. Sonsuza kadar çalışmak sadece oğlaktan beklenecek bir şeydir. Bu yüzden iş ve kendi hayatını tam orantılamakta sorun yaşamaktadırlar. Başarılarından ötürü övünürler ve bu durum genelde etrafındaki insanları onlardan uzaklaştırır. Dışarıdan asık suratlı ve ciddi gözükürler.

Kova Burcu Zayıf Yönleri

En inatçı burçlardan birisi kovalardır. Bir karar verdiyse bu kararı sonuna kadar götürür. Kovanın bu dik duruşu çoğu zaman başını belaya sokabilir. İnsanlara yardım için özveri kullanırlar ve kendini beğenmiş bir tavır sergilerler. Duygularını göstermekte zorluk çekerler. Maceraya atılmaya bayılırlar.

Balık Burcu Zayıf Yönleri

Balıklar çoğunlukla duygularını ön planda tutarlar. Genelde gerçeklerin üzerine gitmek yerine onlardan kaçmaya çalışırlar. Eğer uygun bir kaçacak yol bulamazsa başını belaya sokacak yollara başvurabilir. En korktukları şey anlaşılamamak ve sevilmemektir. Burçların Zayıf Yönleri Bir çok duyguyu aynı anda yaşayabilirler ve bu durum insanların ona karşı nasıl davranacağını bilememesine yol açar.  Burçlar Nasıl anlaşır yazımıza baktınızmı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu