Arkadaşlık Sözleri-Arkadaşa Güzel Sözler

Arkadaşlık sözleri, arkadaşa güzel sözler, etkileyici arkadaşlık sözleri, arkadaşa güzel mesajlar, en yakın arkadaş kısa notlar, arkadaşlık mesajları gibi en güzel sözleri için aliskanlik.com

Arkadaşlık sözleri bir arkadaşa söylenecek en güzel sözlerdendir. Arkadaşlık, herkes için kıymetlidir. İnsanın iyi bir arkadaşı olduktan sonra yaşam boyu güzellikleri daha güzel yaşanırken kötü olayları ise daha kolay atlatılabilir. Arkadaşlığın bir kıstası elbette de yoktur ama herkesin içinde etkileyici arkadaşlık sözleri muhakkak ki vardır.

Bir de arkadaşlık sözleri vardır ki, herkese duyduğu an itibari ile birini hatırlatır. Güzel bir arkadaşın anısını muhakkak yaşatır ve bizlere de geçen o güzel günleri hatırlatır. Bazen şaşırtan ve de güzel bir tebessüm bırakmak isteyen insanlar en yakın arkadaş kısa notlar bırakırlar belki evine belki de eşyalarının içerisine. Diğer arkadaş bu güzel notları bulduğu anda hem şaşırırken hem de oldukça sevinir.

Arkadaşlık mesajları da en az arkadaşlık sözleri gibi etkileyicidir. Bazen arkadaşını hatırlayan bir insan ufak bir jest yapmak adına arkadaşa güzel mesajlar atar ve onu hatırladığını göstermek ister. Elbette bu mesajlar sevgi ile dolu, güzel anlar ile donatılmış ve son olarak da iyi dilekler de eklenmiştir tabii ki. İnsanın sevdiği insanları mutlu etmesinden daha güzel ne olabilir ki? İşte karşınızda arkadaşa güzel sözler listesi;

Arkadaşlık Sözleri

Arkadaşlık en kıymetli ve mühim bağdır. Her zaman bizlerin içerisinde ayrı bir yeri vardır.

Arkadaşlığımıza zeval gelmesin, öyle de güzelsin ki; kuş koysunlar yoluna.

En güzel arkadaşlık; insanların birbirlerine güvendiği, sözüne itimat ettiği, sevginin de en önemli rol oynadığı bir bağdır.

En kıymetli bağ arkadaşlıktır. İki kişi arasında belki bir kan bağı yoktur ama can bağı vardır.

Güvenin ve inancın herhangi bir şart, koşul ya da kanıt beklemeden tam olduğu bağdır arkadaşlık.

En kötü gününde yanında olan kişi senin gerçek arkadaşındır. Ve en zor zamanında bile seni bırakıp gitmeyen kişi ile aranızdaki bağ da arkadaşlıktır.

En zor şeydir insanın gözleri önünde başka birine dönüşen bir arkadaşını izlemesi…

Arkadaşlık çok önemlidir çünkü sadece kötü zamanlarda değil iyi zamanlarda da insan arayıp bir şeyler anlatacağı bir arkadaşı olsun ister.

İnsan en çok da yalnız güldüğü zamanlar biraz duraksıyor ve birini arıyor yanında çünkü arkadaşlık birlikte gülmek ve mutlu zamanlarda da daha mutlu olmayı ister.

Arkadaşa Güzel Sözler

Bir kötü günün olduğu zaman ya da zora düştüğün herhangi bir zaman mutlaka yanında bir arkadaşını görmek istersin.

İnsan bazen hiç kimse olmasa bile ağlayacak bir omuz arıyor. İşte kimsenin olmadığı ama ağlayacak bir omuza da ihtiyaç duyduğun her an için insanın mutlaka bir arkadaşı olması gereklidir.

Arkadaşlığın en temel bağı güvendir. Ne olur ise olsun arkadaşının bir sözüne inanır ve şüphe etmezsin.

Diğer insanların binlerce sözlerine bile arkadaşın bir sözü bedeldir. Çünkü gerçek arkadaş asla sana yalan söylemez.

Sahte arkadaşlıklar en tehlikelisidir. Çünkü hem yalan söylerler hem de kötü bir duruma düştüğünüzde sizi daha fazla yaralamak için fırsat kollar olurlar.

Gerçek bir arkadaşlık bağın var ise biri ile aranda, muhakkak birbirinizi koşulsuz sever ve de dürüst olursunuz.

Eğer daimî bir arkadaşın var ise hayat sana her zaman farklı ayrıcalıklar sunar. Çünkü güzel bir arkadaşlık bağı güzel bir hayat ile eş anlamlıdır.

Etkileyici Arkadaşlık Sözleri

İyi bir arkadaştan daha fazla kimseye güvenmem çünkü çevremde var olan herkes bir anda çekilip gidebilir ama gerçek bir arkadaş asla bırakıp gitmez.

Sevgi bağının en önemli olduğu bağlardan biri de arkadaşlık bağıdır. Çünkü iki arkadaşın ilişkisinin ilerlemesi onların arasındaki sevginin kutsallığına bağlıdır.

Yalanlar üzerine kurulu bir arkadaşlık en tehlikelisidir. Çünkü her an başka bir fırtına kopabilir ve her an insana zarar verebilme ihtimali olan olaylar olabilir.

Arkadaşlığın en güven vereni dürüstlüğün olduğudur. Çünkü dürüst insanlar ilişkilerinin temelini daha sağlam yapar.

Arkadaşlık Mesajları

İyi bir arkadaşın var ise hayatta nasıl bir zorluk ile karşılaşırsan karşılaş muhakkak arkadaşın yanında olur ve her şeyi çok daha kolay atlatırsın.

Güzel arkadaşlıklar belki bir gün geçer, geçer ama geride muhakkak hatırlandığında yüzü gülümseten ve içi ısıtan güzel anlar bırakırlar.

İnsan en çok yakın gördüğü bir arkadaşına güvenir ve insanın canını da en çok o yakın bilip de güvendiği arkadaşı acıtır.

Arkadaşını iyi seçersen eğer hayat da sana daha iyi seçimler yapabileceğin güzel fırsatları sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu