Terazi Oğlak Uyumu-Terazi ve Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Terazi oğlak uyumu, terazi ve oğlak burcu uyumu, terazi kadını oğlak erkeği uyumu, oğlak kadını terazi erkeği uyumu, terazi ve oğlak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Terazi Oğlak Uyumu

Terazi oğlak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Terazi Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Terazi oğlak uyumu başta hiçbir çekim hissetmeyebilirler. Hatta genellikle bu ilişki bir arkadaşlık temelinden sonra ortaya çıkar. Aralarındaki sorunu yaratan konulardan birisi de ilgi eksikliği olabilir. Dış koşullara ve kontrolleri dışındaki her şeye karşı tepkilidirler.

Terazi Kadını Oğlak Erkeği Uyumu genel olarak yüksektir. Bu ilişkide güven oldukça yüksektir. Birbirlerinden şüphe etmezler. Terazi burcu genellikle şüphe içeren güdülere sahip olsa da oğlak erkeği onu sakinleştirmeyi bilir. Çünkü oğlak erkekleri yalandan nefret eder ve terazi kadını partnerinin ona asla yalan söylemeyeceğini anlar. Birbirlerini bazen yetersiz hissettirebilirler. Bunu aşmanın yollarından birisi de güçlü bir iletişim kurmalarıdır. İkisi de mahremiyete özen gösterir. Bu nedenle birbirlerinin alanına girmeyeceklerdir. Bu ilişki gayet saygılı ve entelektüel bir ilişki olarak ilerleyebilir.

Genellikle arkadaşlıktan doğan bu ilişkiler ciddi bir evlilikle sonuçlanır. İkisi de çok inatçı değildirler. Fakat oğlak burcu bazen inatçı bir hale gelebilir. Hatta bazen konuşmak bile imkânsız olur. Bu durumlarda terazi kadını biraz geri çekilecek ve onun sakinleşmesini bekleyecektir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Oğlak Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Birbirlerine zaman ve alan tanıdıktan sonra bu ilişki gayet uzun süreli olacaktır. Genellikle oğlak ve Terazi ilişkileri arkadaşlıktan doğar. Çünkü birbirlerini tanıdıkça aslında ortak yönleri olduğunu ve enerjilerini tamamladıklarını hissederler. Saatlerce konuşabilirler ve beraber konuşmaya ihtiyaçları vardır. Genellikle bir sorun olduğunda aradıkları ilk kişi birbirleridir.

Oğlak Kadını Terazi Erkeği Uyumu birine saygı gösterdikleri sürece mükemmeldir. Zihinsel ilişkilerinde mantıklı kalırlarsa, diğer burçların anlayamayacağı kadar çok eğlenebilirler. İki burç da problem çözmeyi sever. Özellikle ilişkilerinde yaşanan problemleri çözüme kavuşturmadan olayı bırakmazlar. Onları mutlu edecek şey kesinlikle budur. Bu nedenle sürekli iletişimde kalmayı ve sürekli farklı bir yöntem bulmayı sürdürürler. Duygusal olarak birbirlerine bağlıdırlar.

Oğlak kadını genel olarak her duyguyu kabul eder ve yargılarını bir tavrı vardır. Terazi erkeği bu tavırlardan bazen sıkılabilir. Bu nedenle birbirlerine her zaman anlayışlı davranmaları gerekir. Nasıl hissettiklerini göstermeleri onları birbirine daha çok yaklaştıracaktır.

Terazi ve oğlak burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Terazi burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu