1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Şubat Ayında Doğanların Özellikleri

Şubat Ayında Doğanların Özellikleri

Şubat ayında doğanların özellikleri, şubat bebekleri, ay tutulmasının burçlara etkisi,güneş tutulmasının burçlara etkisi,şubat ayında doğan hangi burç vb… burçlar hakkında bilgileri sizler için hazırladık.

Şubat Ayında Doğanların Özellikleri

Şubat’ın üçünden itibaren doğan bebeklerin hevesli, hedefe istek duyan, hırslı, azimli, aşırı enerjik olmaları kaçınılmaz. Ebeveyn için hiperaktivite sorunu sıklıkla gözlemlenecektir. Koç burcunda gezegen yığılımı bebeği aşırı aktif ve isteklerini direten bir ruh halinde tutacaktır.

7 Şubat bebekleri ise Dünyadaki diğer insanlardan adeta 50 yıl sonrasını düşünen, kaşif, meraklı, bilgiye aşık bireyler olarak yaşamda önemli roller üstlenebilirler. Onlar hem fikir, hem de eylem adamı olabilirler. Bu nedenle iyi yetiştirilmeleri, iyi eğitim almaları önemlidir.

11 Şubat bebekleri Ay tutulmasının etkisiyle mutlaka başkalarına aşırı tepki veren, başkalarının hayatlarına dokunup değiştiren bireyler olarak tarihe geçmek isteyecekler. Şanslarını kendileri yaratan, sonuç almadan hiçbir işi yarıda bırakmayan bu kişiler için enerjisinin azaldığını, tükendiğini hissetmek neredeyse imkansızdır.

18 Şubat’tan itibaren doğan bebeklerse bir miktar romantik, duygusal zekası yüksek bireyler olarak diğerlerinden ayrılacaklar. Güneş’in Balık burcuna geçişiyle kişilikte de duygusal işler yapma, duygusal ifade gereksinimi artacak.

25 Şubat’ta Merkür de Balık burcuna yerleşeceği için düşünmekten ziyade hissetmek ve hisleriyle eyleme geçmek isteyen bebekler daha sessiz ve içli bir ruh halinde doğacaklar. Annenin tüm ruh hallerini sünger gibi emen ve dolayısıyla aynı hüzne ve aynı mutluluğa sahip olan bu bebekler için yapılacak en önemli şey ebeveynin moralini sürekli yüksek tutma çabası, negatif düşünce ve söylemlerden uzak durmasıdır. Zira olumsuz ruh haline çok kolay çekilip, bağımlı olma yatkınlığı gösterebilirler.

26 Şubat’ta Güneş tutulmasının etkisinde doğan bebekler, yenilikçi ama eskiye aşırı düşkün halleriyle şanssızlığı davet edebilirler. Geçmişin etkisinden kurtulmaları zordur. Geriye gitme eğilimleri onları ilerici bireyler yapmaktan alıkoyabilir. Modern yaşam yerine ilkel bir yaşamı benimseyebilirler. Çocuklukta bir yerde takılı kalabilirler. Dikkatle gözlemlenip, yardım alırlarsa yenilikçi bir tavır sergilemeleri ve ilerlemeleri mümkün olabilir.

Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi

Ay Tutulması yalnızsanız size aşk getirecek. Şanslı olacağınız alan evlilik ve ortaklık. Görünüşünüzü yenilemelisiniz. Ticaret, eğitim veya başka kültürleri öğrenmek için çabalayın. (Güney ay düğümü) Yanlış inanışlar, yanlış gurular zarar verebilir. Ruhsal gelişim teknikleri, yeni inanışlar ruh sağlığınızı korumak için iyi olabilir. Ay tutulması mülklerinizden birini satmanızı veya mülk almanızı ya da ailenizle ilişkinizi sorgulamanızı sağlayacak. İş ve sağlık şanslı olduğunuz alanlar. Sorunlara bakış açınızı değiştirmeli, ruh sağlığınızı önemsemelisiniz. Ödeyebileceğiniz miktarda kredi alın. Güneş Tutulmasının etkisiyle yeni dostlar yaşamınıza girecek ve inançlarınız değişecek. Temkinli olun.

Ay tutulması tanınmanızı, yazdığınız bir kitabı tamamlamanızı ya da bir kardeş sahibi olmanızı sağlayacak. Aşk, çocuklarınızla ilişkiler ve yeteneklerinizi tanıtma konusunda şanslısınız. Yeni arkadaşlar edinin. Güneş Tutulması kariyerinizle ilgili bir dileğinizi gerçekleştirebilir. Teklif edilen her görev sizin için harika değil. Yaratıcılık içermeyen ve sezgilerinizin aman dikkat dediği şeylere karşı temkinli olun. Çok istediğiniz bir görevi kabul edin. Ay tutulması mali konularda beklentilerinizi yerine getirebilir. Ev almak, yuva kurmak ve mülk edinmek şanslı olduğunuz alanlar. Kariyer planlarınızı değiştirmelisiniz. İş kurmalı veya hastalıklarınla mücadele etmeye başlamalısın.

Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi

Güneş tutulmasının etkisiyle kent dışına taşınabilirsiniz, daha çok tanınabilirsiniz. Taşınacağınız kent şimdikinden daha küçük ve tutucuysa sizi geriletir. Daha azına razı olmamalısınız. Kariyerinizle ilgili ani değişiklikler yaşayabilirsiniz, B planınız olsun. Görünüşünüzü ve kişisel stilinizi yenileyecek olumlu bir ay tutulması yaşayacaksınız. Kendinizi tanıtma, kitap yazma veya kardeşlerinizden, yakın komşunuzdan yardım alma konusunda şanslısınız. Yaşadığınız kenti ya da semti değiştirmelisiniz. Bir çocuk sahibi olup sorumluluk almanız veya bir aşkı her şeyiyle yaşamanız gerek.

Güneş Tutulması, kredi almak ya da piyango kazanmak gibi ek ve hayalleriniz kadar büyük bir gelir elde etmenizi sağlayabilir. Büyük risk almayın. Seyahatlerde dikkatli olun. Ay tutulması ruh sağlığınız için yeni bir kapı aralayacak, hayata ve sorunlara daha olumlu yaklaşacaksınız. Mali konularda şanslısınız. Ödeme planınızı yenileyin. İmzaladığınız her şey sizi geriye götürebilir dikkatli olun. Ani şekilde büyük paralar harcamanız gerekecek. İhtiyatlı olun.

Ay tutulması dostlukları ve ideallerini gözden geçirmenizi sağlayacak. Kimilerini hayatından çıkaracak, kimilerini yenileyeceksiniz. Hayatın her alanında şanslısınız. Evlilik ve ortaklıklara bakış açınızı yenilemelisiniz. Yakın çevrenize karşı sabırlı olmalı ve aynı çevrede kalmaya çalışmalısınız. Güneş Tutulmasının etkisiyle iş yaşamınızda büyük bir yenilik söz konusu. Söz vermeden önce iyi düşünün. Ay tutulması kariyerinizle ilgili önemli bir tamamlanma getirecek; sonlandırmak veya başlamak. Sorun çözme yeteneğiniz en büyük şansınız. İş yaşamınızı ve sağlık programınızı yenilemelisiniz. Mali konularda tutumlu olmalısınız. Güneş Tutulmasının etkisiyle yeni bir aşk veya proje hayat sevinci yaratacak. Eğer ilkokul aşkınıza rastlarsanız dikkatli olun, umduğunuzu bulamayabilirsiniz. İş alanınızda öfke patlamaları yaşanacak ortasında kalmayın.

Ay tutulması taşınma planlarınızı uygulamanıza, ticarete başlamanıza yardım edecek. Arkadaşlık konusunda şanslısınız. Aşk yaşamınızdaki değişikliklere hazır olmalı, ayrılık veya ani başlayan aşkları esneklikle kabullenmelisiniz. Hayatın her zorluğuna sabırla disiplinle katlanmalısınız. Güneş tutulmasının etkisi ile yeni bir mülk alabilir, yuva kurabilirsiniz. Eğer eski semtinize, eski eşinize, eskiden bulunduğunuz kente geri dönüyorsanız hata yapıyor olabilirsiniz. Ay tutulması borçlarınızı tamamlamanızı ve kurtulmanızı, rahatlamanızı sağlayabilir. Kariyeriniz konusunda şanslısınız. Evinizi yenileyin. Ruhsal gelişim tekniklerini sürdürmeli ve ruhunuzu iyileştirmeye çalışmalısınız.

Güneş Tutulmasının etkisiyle yeni ve iyi insanlar tanıyabilirsiniz. Eskiden tanıdığınız kişiler tekrar karşınıza çıkabilir. Ev kazalarına karşı dikkat edin. Ay tutulması evlenmenizi veya eşinizle ilişkinizi gözden geçirmenizi sağlayabilir. Seyahatler ve ticaret yaşamı şanslı olduğunuz alanlar. Arkadaşlarınızla bağınızı kopartmayın. Güneş Tutulmasının etkisiyle yeni bir gelir elde etmeye başlıyorsunuz. Özgüveniniz yükseliyor. Yakın çevreniz veya çalışmalarınızda kriz yaşanabilir dikkatli olun. Ani öfkelerden koruyun kendinizi. Ay tutulması iş olanaklarınızı arttırabilir. Ek gelir kazanmak, sponsor bulmak konusunda şanslısınız. Kazanma ve harcama eğilimlerinizi yenileyin. Burcunuzda hayallerinizi gerçekleştirecek bir güneş tutulması yaşanacak. Görünüşünüz ve yaşam kaliteniz değişecek. Hayatınız değişecek. Daha az konfora, daha az şık olana razı olmayın. Mali kayıplara uğrayabilirsiniz ve çok öfkelenebilirsiniz

Yorum Yap

Yorum Yap