Rüyada Cellat Görmek-Rüyada Cellattan Kaçmak

Rüyada cellat görmek, rüyada cellat olduğunu görmek, rüyada cellattan kaçmak, rüyada cellattan kaçan birini görmek, rüyada cellattan saklanmak, rüyada cellat ile konuşmak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Cellat Görmek

Rüyada cellat görmek, bu bir rahatsızlık yaşayacağınıza dair bir uyarıdır. Yapmadığınız bir şeyle suçlanabilirsiniz. Kendisinden çok şey beklediğiniz insanlardan tepki alabileceğiniz anlamını da taşır. Zor bir döneme girdiğinize ve etrafınızda size karşı çok baskı olduğu anlamını da çıkarır.

Rüyada Cellat Olduğunu Görmek

Rüyada cellat olduğunu görmek,  bu zor bir karar vermeniz gerektiği anlamına gelir. Muhtemelen eşit derecede sevdiğiniz insanlar arasında seçim yapmak durumunda olduğunuz anlamına da gelebilir. Adil olmaya özen gösterin  ancak buna rağmen, birileri onlara zarar verdiğiniz veya diğer tarafı tercih ettiğiniz için size gücenecektir.

Rüyada Cellattan Kaçmak

Rüyada cellattan kaçmak, bilincinizin huzursuz olduğu anlamına gelir. Muhtemelen geçmişte bugün utandığınız bir hata yaptınız. Çok zaman geçmesine rağmen kendinizi affedemediğiniz anlamındadır. Bu durum yeni arkadaşlıklar kurmanızı ve sizi rahatsız eden şeyler hakkında açıkça konuşmanızı engelleyecektir.

Rüyada cellattan kaçan birini görmek, bu çevrenizde birinin size büyük bir sır vereceği anlamına gelir. Bu bilgi sizi şok edebilir veya şaşırtabilir, ancak bunun ne hakkında olduğunu kimseye söylemeyeceğinize söz vereceksiniz. Uzun süre eylemlerinin arkasındaki nedenleri merak edeceksiniz ve onların yerinde olsaydınız ne yapardınız diye kendinize soracaksınız. Ancak konuyu büyütmemeye çalışın.

Rüyada Cellattan Saklanmak

Rüyada cellattan saklanmak, bu rüya adaletsizliğin size zarar vereceği anlamına gelir. Yapmadığınız bir şeyle suçlanabilirsiniz. Eylemlerinizi haklı çıkarmaya çalışsanız bile, masumiyetinizi kanıtlamayı başaramayacaksınız. Aksi takdirde, stres nedeniyle ciddi sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

Rüyada Cellat İle Konuşmak

Rüyada cellat ile konuşmak, kiminle iş yaptığınıza dikkat etmeniz için bir uyarıdır. Birisi, hedeflerine ulaşmak için güveninizden yararlanmaya çalışacaktır. İnsanların senden faydalanmasına izin vermemelisiniz. İşinize ve sevdiklerinize sıkıca bağlanmalısınız. Rüyada cellat ile tartışmak, bu rüya üstlerinizle olan iletişim sorunlarını gösterir. Patronunuz fikirlerinizi veya önerilerinizi anlamadığını gösterir.

Rüyada Cellat İle Kavga Etmek

Rüyada cellat ile kavga etmek,  duygularınızı gizleme ihtiyacınız olduğunu gösterir. Muhtemelen yanlış bir kişiden hoşlanıyor veya ona hayranlık duyuyor olabilirsiniz. Bu nedenle duygularınız hakkında söylentiler yaymaya dikkat edin. 

Rüyada Cellatı Öldürmek

Rüyada cellatı öldürmek, doğru kararı vereceğiniz anlamına gelir. Hayatınızda köklü değişiklikler yapabilir ve attığınız her adımdan korkabilirsiniz. Bu rüyaları genellikle işini veya meskenini değiştirenler görebilir. Yeni bir şeye alışmayacağınızdan veya başarılı olamayacağınızdan korkabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu